Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. února 2021 09:15

INCOM1 sakra, prečo o tom nikto nepísal predtým, než som ich kúpila. Ja o tom vedieť, tak za nie prachy nikdy nedám. U Conversiek za 1000 to zničenie ešte ako tak znesiem, ale u topánok za 4000 by som čakala, že vydržia roky. 

Offline JankaM
Avatar
3083 příspěvků moje polička 11. února 2021 09:30

paktofonika možná víc mastit a krémovat? Mám zimní marteny dva měsíce, hned je půjdu namazat. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 11. února 2021 09:38

paktofonika já je mám v lakované verzi a ta mi taky praskla. Kůže pod tím je ok, takže na funkci to nemá vliv, no ale taky se to stalo asi po roce občasného užívání. 

Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 11. února 2021 09:48

paktofonika

MMarteny nemám, bohužel ještě pořád ne, ale u conversek se mi zdá, že kvalitou stojí už úplně za prd. Nevím, jestli se mi letos zase bude chtít za ně ty prachy dávat, ale nevím, co místo nich. Nosím ty klasické kotníkové, a často. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:25

Krehutka u laku bych to i cekala,u kuze mi to prijde jako sunt.kuze na botach by mela s primerenou peci i mozna bez vydrzet vsecko.

Ja jeste porad mam kozene pohorky,stare urcite dvacet let. nulova pece,ani zasadne necistim,kydala jsem v nich hnuj i prosla dolomity ve snehu,a nic na nich neprasklo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:30

paktofonika u těch hladkých to ta kůže dělala vzdycky, já si kvůli tomu kupovavala ty a teď nevim, smooth? Proste bez ty hladky úpravy. Ale jinak to vliv nemá, nepraskne to skrz

a vyloženě lakovany boty by se neměly nosit do mrazuKrehutka 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:31

paktofonika já marteny ošetřuju jejich wonderbalmem a nikdy mi nepraskly.., mam několikery

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:37

Mně se taková výraznější "vráska" shora na nártu udělá dřív nebo později skoro u všech bot, ale jen na pravé botě, takže nevim, jestli nemám i nějakou trochu vadnou techniku chůze. :) Na Emmeline se mi ta rýha udělala taky, ale ty jsou lakovaný a nosím je fakt hodněhodněmoc už několikátou sezónu, takže mě to ani nepřekvapuje. Ale nejsem si jistá jak bych tomu zabránila i u nelakovanejch bot, to namáhání se tam nějak musí projevit, spíš je asi otázka za jak dlouho a jak moc to je vidět...

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:41

dzizisketa muj muz si nemuze vynachvalit platenky Vagabond a moje kamaradka Novesty. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:46

dzizisketa no to už je druhý pár čiernych za posledné 4 roky. Mám doma nové zebrované, boli drahé a tak zvažujem, že ich nakoniec vrátim.

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:56

Stěhujeme

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. února 2021 10:58

Garfie Tak super! Pevné nervy a ať všechno klapne a nic se neztratí.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:14

Garfie 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:16

Garfie at vsecko v poradku dorazi!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:16

Garfie to je najednou fofr! hladký průběh přeju

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:17

Garfie hu:D tak drzim palce at je to bez ztrat na nervech i majetku

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:18

Garfie už?? hustý, držím pěsti!! 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:37

Stezuju si jaky sem jelitko kopytko....

Cekam na prohlidku na gynde od rijna,dve hodiny jsem vymyslela co si oblect,aby mi nebyla zima a zaroven jsem tam svlekanim a oblekanim nestravila dve hodiny,abych se tam na tu jedenactou dostavila a zjistila,ze sem termin mela vcera.

A jsem oslepla z toho snehu a muj spacak se nekamaradi s autem,takze ho mam jak prase.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3528 příspěvků moje polička 11. února 2021 11:38

Potrefenáhusa v mrazu jsem je neměla, díky za upozornění. 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 11. února 2021 12:35

Karma funguje!

Za tu zkoušku rozbitých polic, co jsem tu chtěla provést. Máme všichni průjem a kočka se mi vys.rala do postele. Takže nebudu příště pokoušet osud. A naši mají nějaký děsný kašel, fakt barák hrůzy opět.