Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline cudzinka
Avatar
95 příspěvků moje polička 11. února 2021 17:09

Ja sa tiez pridam. Cakam na vzorku Coromandel a namiesto neho mi prisiel pozdrav z policie. Ta pokuta bude mnohonasobne vyssia ako cena vzorky. Toto nie je adekvatna nahrada.

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 11. února 2021 17:16

Garfie drzim palce!

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 11. února 2021 17:18

Karja hned toho nech!!! Nepis vo tom!!!

Offline Kokoska
Avatar
34669 příspěvků moje polička 11. února 2021 17:23

Ignis to je mozny, manzel vcera sice nastartoval, ale auto se zblaznilo. Svitily snad vsechny kontrolky, sam se mu otevrel kufr a psalo to, ze za zadnou cenu nesmi vypinat motor a musi dojet okamzite do servisu. Tak zrusil schuzku, jel do servisu a tam se auto samozrejme chovalo uplne normalne. Dali to na pocitac a baterie je na odpis. Jak se za jizdy trochu dobila, tak to prestalo delat ty strasidelny veci, ale zitra si jede pro novou.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 11. února 2021 17:28

Kokoska ehm...vcera u nas totez, museli sme pro novou baterku. Tady je fakt nakazlivy uplne vsecko!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:00

andulka01 hlásím, že Modřanská rokle je taky pod uježděným sněhem, takže běžkovat je možné

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:01

Kdo tu zmiňoval potravinové moly? Nejhorsi je, že jsem zatím nenašla odkud... A NE, nechci výčet míst kde jste je našly. Znám všechno, včetně hnízda v kytaře. Nechci. Všechny suché zásoby jdou přes víkend do venkovní karantény, na mráz půjdou.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:03

Catherinne Krásný. Jsem ostuda, přijela jsem vykoslá z práce a už neměla moral jít ven. A díky za info, bude se hodit

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:10

andulka01 ja ted nasla uvnitr kucharky....

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38685 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:27

andulka01 já je měla v zahybu futralu na bezky, tak hybaj!!!

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 11. února 2021 20:33

andulka01 brcka. Cele velke baleni plastovych brcek. Uaaaa... 

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 11. února 2021 21:22
Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 11. února 2021 21:47

Garfie at tu nezapomenes nic duleziteho. A pis!

Offline Makara
Avatar
3614 příspěvků moje polička 11. února 2021 21:47

Garfie at tu nezapomenes nic duleziteho. A pis!

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 11. února 2021 21:50

Garfie Už? A co tak najednou? Zlom vaz!

Offline Myrtila
Avatar
5273 příspěvků moje polička 11. února 2021 22:02

andulka01 Pred odchodem na materskou na podzim jsem dostala v praci 2 kila maku, protoze miluju mak, tak jsem ho, plnej molu, o vikendu vyhodila (spolu s pulkou spize). A uz to tu taky nectu!

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 11. února 2021 23:01

dzizisketa Jo, ta naše taky

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 11. února 2021 23:04

Kokoska Tak to bylo dobře divoké. Ale asi pak člověka uklidní, když zjistí, že je to jen baterka.

Trochu jsem jen čekala, že v servisu na nic nepřišli a auto je dobrý :-)

Offline bram
Avatar
4111 příspěvků moje polička 11. února 2021 23:04

Garfie ppřeju hladký průběh a hodně štěstí 

Offline Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 11. února 2021 23:08

Garfie držím palce!!!