Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. února 2021 12:43

Karja Ty jo, tak průjem tady ještě nebyl? 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 11. února 2021 12:47

Kan

Ten snad není nakažlivej po síti:-D

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 11. února 2021 12:50

paktofonika u marten se mi to tez stalo, delam, ze to nevidim, kremuju a domlouvam jim, at jeste vydrzi do podzimu. Mam je 3 roky. Ale kvalita jde asi do pr..., mam 20 let stare marteny, takove ty mary jane made in England a jsou v lepsim stavu.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 11. února 2021 12:50

Karja Když může bejt žralok v botě, mol ve špajzu, urvaná police, proč by nemohl průjem?

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 11. února 2021 13:02

Kan jdete s molama do pryc, fakt uz. Dlouho jsem zadneho nezavrazdila:) 

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 11. února 2021 13:15

Garfie pevne nervy a at vse dobre dopadne! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 11. února 2021 13:42

rasaNori v zimě moli míč nejsou, aspoň u nás;) Ovšem za průjem Karja fakt děkuju, druhý den je mi divně od žaludku, tak jestli chytnu tohle?!

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 11. února 2021 13:46

Karja Tak já se teda nechci účastnit, jestli to dáš do tabulky, jo? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. února 2021 13:53

rasaNori já jsem zjistila, při vyklízení všeho možného, že mi moli sežrali dva šály a svetr

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 11. února 2021 13:55

A ja uz to tady vubec nebudu cist, preventive..!!! 

Offline miuu
Avatar
412 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:00

dzizisketa Já nosím plátěné Vans už asi 3 roky a furt jsou dobrý.

A u nás nemáme moly, ale octomilky. Nevíte někdo, jak se jich zbavit?

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:01

Garfie uuuz? Tak nech nic a nikoho nestratite

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:07

miuu vansky držia dobre, s tými som spokojná ja i sambo. A comfycush sú najpohodlnejšie tenisky, aké som kedy na nohe mala. Oprava:rovnako pohodlné ako boost od Adidas. 

Offline Karja
Avatar
44471 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:30

miuu Na octomilky existuje past;-) Googli.

Evaeva Hele něco řádí, my to chytli od malé neteře. Je to opruz. 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:33

Garfie No tyjo! Palce držim úplně všechny!

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:41

Já si jdu stěžovat na auto. Ráno chci nastartovat a nic , ani ťuk. Doufám jen, že je to jen zdechlá baterka mrazem.

Štve mě to neskutečně, protože to auto mám od pondělí, potom, co jsem si měsíc musela půjčovat auto od rodičů, jsem měla konečně pohodu a teď tohle

Offline Aranel
Avatar
6554 příspěvků moje polička 11. února 2021 14:56

Karja Tlapky tlapky!

Jiná Realita Teda jestli ti potravinoví moli sežrali dva svetry, tak jsi definitivní vítězka tohohle vlákna, odchod z tančírny, poslední zhasne

Offline dzizisketa
Avatar
8919 příspěvků moje polička 11. února 2021 15:03

Ignis

HHa, nám se dneska stalo to samé. Baterka už se dobíjí. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 11. února 2021 15:07

Araneljá jsem to úplně nečetla, jen tu zmínku o molech :))

to, že se mluvilo o potravinových, mě minulo :D

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 11. února 2021 15:15

Garfie Myslím na tebe.