Karja Ty jo, tak průjem tady ještě nebyl?
Stěžovací vlákno
Ten snad není nakažlivej po síti:-D
paktofonika u marten se mi to tez stalo, delam, ze to nevidim, kremuju a domlouvam jim, at jeste vydrzi do podzimu.
Mam je 3 roky. Ale kvalita jde asi do pr..., mam 20 let stare marteny, takove ty mary jane made in England a jsou v lepsim stavu. ![]()
Karja Když může bejt žralok v botě, mol ve špajzu, urvaná police, proč by nemohl průjem? ![]()
Kan jdete s molama do pryc, fakt uz. Dlouho jsem zadneho nezavrazdila:)
Garfie pevne nervy a at vse dobre dopadne!
Karja Tak já se teda nechci účastnit, jestli to dáš do tabulky, jo?
rasaNori já jsem zjistila, při vyklízení všeho možného, že mi moli sežrali dva šály a svetr ![]()
A ja uz to tady vubec nebudu cist, preventive..!!!
dzizisketa Já nosím plátěné Vans už asi 3 roky a furt jsou dobrý.
A u nás nemáme moly, ale octomilky. Nevíte někdo, jak se jich zbavit?![]()
Garfie uuuz? Tak nech nic a nikoho nestratite ![]()
miuu vansky držia dobre, s tými som spokojná ja i sambo. A comfycush sú najpohodlnejšie tenisky, aké som kedy na nohe mala. Oprava:rovnako pohodlné ako boost od Adidas.
Garfie No tyjo! Palce držim úplně všechny! ![]()
Já si jdu stěžovat na auto. Ráno chci nastartovat a nic
, ani ťuk. Doufám jen, že je to jen zdechlá baterka mrazem.
Štve mě to neskutečně, protože to auto mám od pondělí, potom, co jsem si měsíc musela půjčovat auto od rodičů, jsem měla konečně pohodu a teď tohle ![]()
Karja Tlapky tlapky!
Jiná Realita Teda jestli ti potravinoví moli sežrali dva svetry, tak jsi definitivní vítězka tohohle vlákna, odchod z tančírny, poslední zhasne ![]()
HHa, nám se dneska stalo to samé. Baterka už se dobíjí.
Araneljá jsem to úplně nečetla, jen tu zmínku o molech :))
to, že se mluvilo o potravinových, mě minulo :D
Garfie Myslím na tebe
.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
