Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline RoSa
Avatar
10101 příspěvků moje polička 17. února 2021 16:24
Online 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 17. února 2021 16:24

Garfie Včera jsem si tu postěžovala, dneska psali, že posílají prachy .

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 17. února 2021 16:27
Reakce na marieu:

Jdu si postěžovat- nemůžu se "začíst". Jednak natrefit na tu správnou knihu a jednak opravdu začíst. Naposledy jsem si koupila "Prolhaný život dospělých a ne a ne pokročit přes pár desítek stránek. Prohledávám tituly a nic mě nechce zaujmout...

​soucítím. Já mám doma několik knih 'to read', všechny dobrý a těšila sem se na ně, když sem je kupovala, ale já sem teď tak unavená, že ani číst mi nejde. Jen koukám na hřbety těch knih a nic..doufam, že to přejde (tímto si taky stěžuju)

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 17. února 2021 17:06

999 Mně by skoro stačilo, kdyby si pro ten balík přijeli, furt o něj na chodbě zakopávám, prachy ať si strčí za klobouk.

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 17. února 2021 17:14

marieu Ten samý problém mám už rok, od (na stará kolena udělaných) doktorských státnic. Pořád mám rozečtený Kafkův životopis,  postupuji rychlostí cca strana/měsíc. Já, letitý rychločtenář a všečtenář! Jedinou výjimkou byl ten zmiňovaný Šikmý kostel, přečetla jsem ho o Vánocích za dva dny a moc se mi líbil.

Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 17. února 2021 17:59

marieu Přidávám se, taky se nějak nemůžu začíst.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:03

Ounz Lav Ignis no ty kokos, tak nejsem sama! Začínala jsem si připadat trochu nenormální. Ne, že bych 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:04

Ounz Lav Ignis no ty kokos, tak nejsem sama! Začínala jsem si připadat trochu nenormální. Ne, že bych ročně načetla spousty knih, s dětmi čtu spíš záchvatovitě o dovolené, ale když už, tak pořádně. Tak snad to tu nikdo další nechytí

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:10

marieu ja uz to mam taky:-( knizky od jeziska dve ani neotevrene a u treti mi chybi par stranek do konce - a libi se mi! byvala jsem magor co precetl a docetl vzdycky vsecko.. a ted nic, vubec me to nelaka:-(

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:11

Já dnes zapomněla vypnout žehličku, připálila čočku, podařilo se mi omylem spustil synovi aktualizaci asi minutu před začátkem online vyučování a do toho mi totáně zamrzly stěrače, po dvou týdnech jsem sedla do auta, ráda, že se mi ho vůbec podařilo dostat z ledové krusty, ovšem se stěrači nehla ani půlhodina naplno puštěného topení a podařilo se mi zlomit o ně škrabku.  Do toho začalo pršet, takže jsem jela jak posraná teta (dámy prominou) a co pět minut zastavovala a utírala přední sklo.  Takže teď půst nepůst napouštím vanu-díky zapnuté žehličce je v koupeně aspoň pěkně teplo, nalévám víno a otevírám čokoládu! 

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:13

viktorka_od splavu marieu  Taky to mám. Trochu to dávám za vinu internetu, ale bude za tím i něco jiného.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49195 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:20

Garfie Internet stopro ale to už dlouho. Že neudržím pozornost nebo se mi nechce do ničeho nového pouštět...Ale Teď je to opravdu jiné, myslím si že to bude tím, že nemám žádnou potřebu zalézt si v klidu ke knížce - zalezlá v klidu jsem totiž pořád

Offline Lav
Avatar
383 příspěvků moje polička 17. února 2021 18:23

marieu No jo, na negativní faktor děti jsem zapomněla, ale ty teda mám podstatně déle než rok.  

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:30

marieu  viktorka_od splavu 

No koukám, že už potřebujete můj komiks.

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:37

Luna Všechny potřebujeme tvůj komiks

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:38

Luna Ano prosím

Offline clothilde
Avatar
2042 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:41

Luna 

Isca  jo, vsechny potrebujeme Tvuj komiks. 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:43

Garfie myslím, že to víno a čokoláda jsou ještě slabá náplast za výše uvedené. Potlapkávám. Jo a místo "dámy prominou" jsem si v poslední době osvojila "pardon my french"

Lav tak děcka mám taky dýl než rok. Ten internet za epidemie by ale mohl hrát roli. Hlavně moje intezivnějš účinkování tady na Parfu  (a to jsem zdaleka neprošmejdila všechna vlákna, co by mě zajímala)

Luna tak to každopádně!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:48

Isca Garfie clothilde marieu To me moc tesi. Pisu si...

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:51

Luna me si taky zapis do poradniku na komiks.