Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 15:41

MP Meri kvůli oblevě je spíš potřeba kouknout z okna. Mě praskají do okna rány ze sněhu asi od desíti, to nejde přehlédnout. 

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 15:43

Ignis blbý je, že v půlce února obvykle nenastane jaro, ale dezd a bláto. To je 1000x lepší zima. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:10

continuity u nas je 6st,taje to rychlosti blesku a ma prijit dest,coz jsem rada,zmizi zbytek a ta sul a na sobotu a nedeli hlasi 14st.

Offline tv
Avatar
4193 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:13

Já doufám, že zima ještě vydrží, stříhala jsem se naposledy na podzim, bez čepice vypadám jak jantar.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:20

Zarinya no ale kdyz teď bude měsíc 10 stupňů a slunečno, nejpozději v květnu bude země vyschla na troud. 

Ono to spíš bude tak, že 5-10C a dezd. A to mi přijde lepší sníh teda. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:26

continuity no me ve meste ne.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:42

continuity Když sníh máte, tak je to super. Tady je na chodníku led, na trávě skoro nic a bláto i teď, jen to na noc zmrzne. Zima tady je hnusná, tak raději teplo. A já jsem tým vedro se Zarinya .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:43
Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 16:44

Renusatko tady byla zima jak z Lady. Snehu dost, aby bylo spolehlive bílo a k tomu mráz až vrzal sníh . Já úplně pookřála. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 16. února 2021 18:17

Doufám, že se neoteplí tak, že mi zase rozkvetou stromy, aby v půlce března zmrzly

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. února 2021 18:27

Pinot Noir tak z toho mam taky strach.Loni zmrzly vsechny okrasne stromy v parcich.

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 16. února 2021 18:49

Poprvé jsem asi nakupovala v Reserved, vracela jsem 25.1. kurýrovi a ten stav pending na vrácení peněz mi už přijde trochu trapnej...

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 16. února 2021 18:59

continuityTak taková by se mi taky líbila, ale to si tady pamatuju snad jen z dětství. Kdyby tady byl sníh a mráz, tak klidně i měsíce, ale tohle je spíš hnus.

Offline zelene.oko
Avatar
650 příspěvků moje polička 16. února 2021 19:08

999 Já jsem 25. 1. taky předávala kurýrovi zásilku pro Reserved a už to mám vyřízené a peníze zpět na účtě

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 16. února 2021 19:16

zelene.oko A kdy ti to přibližně přišlo?

Offline zelene.oko
Avatar
650 příspěvků moje polička 16. února 2021 19:19

999 myslím, že už 10. 2. mi přišel email od PayU, že mi během tří dnů přijde vrácená platba na účet a ta platba byla na účtu včera.

Offline 999
Avatar
19715 příspěvků moje polička 16. února 2021 19:30

zelene.oko Díky, mně ještě nic :-(.

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 16. února 2021 20:20

Etna. V 17:30. I 70 km daleko mají prý popel v bytě.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. února 2021 20:39

Renusatko krindapana,v te chalupe bych bydlet nechtela...

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 16. února 2021 20:43

Jiná Realita Myslím, že v blízkosti je to vyklizené, ale prý kousky lávy a popela měli těch 70 km daleko v bytě, když to dnes bouchlo víc.