Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:24

Luna I mě si napiš!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:28
Reakce na marieu:

Ounz Lav Ignis no ty kokos, tak nejsem sama! Začínala jsem si připadat trochu nenormální. Ne, že bych ročně načetla spousty knih, s dětmi čtu spíš záchvatovitě o dovolené, ale když už, tak pořádně. Tak snad to tu nikdo další nechytí

​Mám to taky. A není to knihami. Je to mnou. A internetem v mobilu. Musím si poručit, abych se začetla natolik, že nebudu pořád odbíhat, co kde (třeba tady)

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:33
Reakce na moora:

Karja no skoro :) ale tohle je clanek o malostranskem hrbitove.

vedeli jste, ze existoval cesky zemsky svaz ku povzneseni navstevy cizincu?

​Oooo! 60 stránek, hmm, to by teda mohl být problém, neuděláš výcuc?

Offline Garfie
Avatar
28442 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:41

moora Ty jo, ale to zní náhodou super, 6O stran dáš. A pak nám sem pošli odkaz, hlavně ty drby (do VIP třeba).

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 18. února 2021 10:08

Luna taky prosím o zápis do pořadí

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 18. února 2021 10:21

moora A nevite nahodou proc byl hrbitov ve smeru od Plzenske obestaven vysokou zdi? Ja na nej prispela, rada jsem se vzdy podivala kdyz jsem jela kolem, ale co vidim misto nej zed, rikam si i tak si trhni..jasne ze vim ze ta to nemuze :-) ale ta ztrata kontaktu me mrzi. Tuhle jsem jela po Vrchlickeho a tam zadna zed neni, tak kvuli ochrane pred auty to asi nebylo..? Kuju, fakt me to zajima!

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 18. února 2021 10:34

Sweet Potato to má normálně epidemický rozměry!!

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 18. února 2021 10:56

No dělám nenápadný průzkum, budu moc ráda, když přesvědčíte všechny lidi, co znáte, že komiks fakt potřebujou.

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 18. února 2021 10:57

No dělám nenápadný průzkum, budu moc ráda, když přesvědčíte všechny lidi, co znáte, že komiks fakt potřebujou.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. února 2021 11:00

Samara no ona tam právě původně byla, je to replika zdi z 20. let

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 18. února 2021 11:07

Luna Tak v tom případě si komiks ráda koupím. Bude autogramiáda?

Online EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 18. února 2021 11:15

Do statistiky :taky se nemůžu začíst . Leží mi tady šest knih od Ježíška a nic. Normálně mám knížku na pár dní.

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 18. února 2021 11:22

Luna No jisteze presvedcime. Kolik bude náklad? Aby to stačilo...

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 18. února 2021 11:24

Luna me si taky napis, morbidity ja rada:) 

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 18. února 2021 12:05

Do statistiky: Já bych se ráda začetla, ale nemám do čeho! 

Luna Myslím, že už někde ve frontě stojim, ale klidně si stoupnu ještě jednou :-)

moora 60 stran o Malostranském hřbitovu vypadá moc moc zajímavě.
Starou Prahu hltám úplně moc. Musím znovu nakoupit Pražské příběhy, Zmizelou Prahu a tak (nechala jsem to všechno u ex, chodili jsme hodně na pražské výlety)

Edit: A na to konto, že nemám co číst + stará Praha, jsem si právě koupila 2 kuchařky Ottolenghi (teda bohužel v češtině, byly ve výrazné slevě) a Zmizelou Prahu - vesnice, usedlosti a dvory, kde je i o Ruzyni, mém rodišti a kde předci měli velkou usedlost a statek. Tak třeba se dozvim víc než od babičky, která mi neřekla vůbec nic. Díky moora !

Online barbucha blogger
Avatar
35648 příspěvků moje polička 18. února 2021 12:26

moora 

Ten článek o hřbitově by mě moc zajímal jakož i následné drby - počet stran není překážkou!

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 18. února 2021 12:36

andulka01 doporučuju Pražská architektura - významné stavby jedenácti století

Offline Mulen
Avatar
4988 příspěvků moje polička 18. února 2021 12:39

mooraMalostranský hřbitov mám ráda i jako nepražák. A u Svaté holčičky se vždycky dojmu

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. února 2021 12:53

andulka01 barbucha vyšlo to jako příloha věstníku klubu za starou prahu , ale varuju, že je to 60 stránek o bourání zdi :))

Online miuu
Avatar
412 příspěvků moje polička 18. února 2021 12:53

Luna Já se o komiks hlásím taky. Nikdy jsem je nemusela, ale s tvýma kresbama a tématem to bude jiná liga.