Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ignis
Avatar
1334 příspěvků moje polička 16. února 2021 20:52

continuity Déšť a bláto jsou otravné, ale pokud si vystačím jen s trikem a bundou (a žádný silonky pod kalhoty ) tak je to taky dobrý

Mě ty zimní aktivity baví tak půl hodiny (hodinu pokud je sluníčko jako v neděli), pak už bych šla domů.

Offline žluťásek
Avatar
8840 příspěvků moje polička 16. února 2021 21:27

continuity já zimu nikdy moc nemusela, ale letos jsem nadšená a je mi líto, že bude po sněhu a mrazu. Počasí posledních 14 dní v Praze mi plně vyhovovalo. Mnohem lepší, než čtyři měsíce listopadu jak v předchozích letech.

Pinot Noir škoda, že nikdy nezmrznou ty blbý břízy

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 16. února 2021 21:30

žluťásek přesně, každému měsíci náleží jiné počasí. No a třeba víkend byla úplná paráda. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 16. února 2021 21:31

žluťásek 

Bříza, ruský národní strom, ten nezničí nic!

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 21:40

žluťásek já toto pocasi miluji, ale já jsem děvče z hor, u nás to bývalo opravdu běžné. I pocitově mi pořádný mráz vadí méně než vlhko kolem nuly. 

Offline žluťásek
Avatar
8840 příspěvků moje polička 16. února 2021 21:43

continuity souhlasím. Za poslední roky jsme si odvykli, že i v Praze může pořádně mrznout. A je to skvělý, ještě bych si tak dva týdny nechala líbit.

Asi to dost souvisí s pořádnou teplou bundou a uggama. A že mám malý dítě a byli jsme každý odpoledne i tři hodiny venku na bobech.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 21:52

žluťásek takováto zima byla, když jsem měla děti malinké. Bylo to super. Od té doby vím, že batole -15 v pohodě zvládne. Hlavně když má sáňky. 

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 16. února 2021 22:10

Etna

teda to je fotka... Nechtěla bych bydlet poblíž.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 16. února 2021 22:12

continuity vlhko kolem nuly... přesně, 

včera -15, dnes -2 a byla mi dnes daleko větší zima než včera

Online Dadoo
Avatar
11628 příspěvků moje polička 16. února 2021 22:15

U nás včera v 8 ráno -18, přes noc ještě nasnezilo a dneska to talo před očima celý den.

Tu dobu, než to všechno vyschne, nenávidím. Všude samé bahno.

Offline Mrakoplas
Avatar
9996 příspěvků moje polička 16. února 2021 22:22

žluťásek no okrem tej bundy a ugg to bude hlavne tým snehom :) my teraz skoro žiadny nemáme a je to vonku pekný vopruz, mínus desať a nemáš tam čo robiť! 

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 16. února 2021 22:28

žluťásek jak rikas, ja tuhle zimu odchodila v ugg naboso a v triku pod perovkou. Posledni tyden jsme byli denne po skolce venku, 1,5 hodiny minimalne, a zlatych - 10. Dnes mi bylo pocitove uplne neprijemne, vlezlo, sychravo, proste fuj. Snih taje pred ocima, do toho nam v pulce domu chybi 60 cm podlah, venku kupa blata a dva plne kontejnery jilu a sute na vyvezeni, ktere je potreba vyvezt driv nez povoli zem. Miluju nasi vecnou rekonstrukci... 

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 16. února 2021 23:26

Já mám počasí, kdy jsou teploty pod mínus deset a je jasno, hrozně ráda a to říkám z pozice člověka, který je denně skoro celou pracovní dobu venku a mlátí rýčem do zmrzlé země

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 16. února 2021 23:35

brrr no odkdy si sem dala fotky země nezmrzlé... Asi ti rozumím. 

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 17. února 2021 09:18

ČEZ!!!

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 17. února 2021 09:39

Renusatko Torrah je to nádherné a děsivé zároveň, vždycky jsem chtěla vidět erupci sopky naživo - z bezpečné vzdálenosti samozřejmě

rasaNori copak ti provedli ti šupáci?

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 17. února 2021 10:16

Jdu si postěžovat- nemůžu se "začíst". Jednak natrefit na tu správnou knihu a jednak opravdu začíst. Naposledy jsem si koupila "Prolhaný život dospělých a ne a ne pokročit přes pár desítek stránek. Prohledávám tituly a nic mě nechce zaujmout...

Offline Aranel
Avatar
6555 příspěvků moje polička 17. února 2021 10:48

marieu Mrkni do knižního vlákna. Z voleje doporučím Šikmý kostel.

žluťásek Pořádný vybavení dělá hodně! Viz Catherinne a palčáky

Jako 5 tejdnů radostnýho běžkování, to teda... to teda není úplně moc. na tom mokrým sněhu to není zdaleka takový...

Offline Torrah
Avatar
3296 příspěvků moje polička 17. února 2021 11:36

Pokud by někoho zajímala anabáze mého přimrznutého pekáče, tak právě dnes skončila. Pekáč jsem vysvobodila celý, obsah byl netknutý (naštěstí nemáme psy, jen kočky) a tak můžeme konečně s chutí poobědvat kuřecí na maďarském zelí.

Má to své výhody, navařit si takhle dopředu, dnes se to v mém pracovním blázinci obzvlášť hodilo.

Offline Candance
Avatar
5633 příspěvků moje polička 17. února 2021 11:39

marieu ja to mam stejne ale je to tim furt doma u PC... kniha ted pro me neni zmena