Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:56

Luna ano!

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 17. února 2021 19:57

Garfie to je jak z ty reklamy, ja tomu rikam "na ustvanou matku", i kdyz to je myslim na nejaky pojisteni. Tak si uzij aspon klidnej vecer!

Offline Jimik
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2021 19:57

Luna Také se stavím do řady. 

Offline Kokoska
Avatar
34671 příspěvků moje polička 17. února 2021 20:02

Luna taky se pridavam. Mam tu nekolik knizek, na ktere jsem se tesila, a listuju si necim jinym. To ani neni cteni, prectu stranku a koukam, co bylo o dve zpatky, proc je tam napsano to co tam je.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 17. února 2021 20:41

Luna stoupam si do rady na komiks. A tesim..!

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:07

marieu ja to nezacteni mám taky, jsem poslední dobou celkem vyřízena, přičítám to pandemii. Když už vylezu od toho počítače, jdu se alespoň projít. Ještě celkem dávám knížky, co jsem četla už 100x. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:07

Jdu si hned precist clanek svy matky, ma to 60 stran, uz to pred sebou nakej tyden hrnu, zejtra nemam cas a v patek budu zkousena!

Online viktorka_od splavu
Avatar
49197 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:07
Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:10

Luna na comix se taky těším. 

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:18

moora :-D No snad matka není nějaká kvantová fyzička nebo tak něco:-D.

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:20

Luna Já ho taky chci, určitě je to drsny a s těma obrazkama, co mi videj až do žaludku, viď? Pak musíš udělat i něco detskyho, pro mě:-D.

Offline SunEclipse
Avatar
3469 příspěvků moje polička 17. února 2021 21:21

moora článek na 60 stran? to už je spíš brožura, příručka, nebo tak něco, ne?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. února 2021 23:47

Karja no skoro :) ale tohle je clanek o malostranskem hrbitove.

vedeli jste, ze existoval cesky zemsky svaz ku povzneseni navstevy cizincu?

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 17. února 2021 23:49

moora Hlavně abys to věděla ty, až se máma zeptá! Ale určitě to musí být zajímavý (mistama, 60 stran je 60 stran):-D!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. února 2021 23:52

Karja myslim, zes to vystihla presne. Ale chysta pokracovani a to uz prej budou samy drby.

Online Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 17. února 2021 23:56

moora Takze kdo s kým za jakým náhrobkem, to beru;-)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 17. února 2021 23:58

Karja pod nahrobkem :)

Offline Pinot Noir
Avatar
29783 příspěvků moje polička 18. února 2021 00:02

moora hřbitovní drby, to zní ... zajímavě!

Online Potrefenáhusa
Avatar
38687 příspěvků moje polička 18. února 2021 04:27
Reakce na moora:

Karja pod nahrobkem :)

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 18. února 2021 09:12
Reakce na moora:

Karja no skoro :) ale tohle je clanek o malostranskem hrbitove.

vedeli jste, ze existoval cesky zemsky svaz ku povzneseni navstevy cizincu?

​To zní ale děsně zajímavě. Plus ty drby ještě k tomu. To sem prosim potom dej, pokud to bude veřejné.