Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 18. února 2021 23:37

continuity jako teď jsem doschůzovala, jen od šesti, pravda

s flaškou čačíka se dalo přežít. ale padla celá!

Offline Garfie
Avatar
28446 příspěvků moje polička 19. února 2021 07:30

continuity No potěš, kdyby tu byl nějaký objímající smajlík, pošlu ti ho!! 

Mirka Těžký, člověk si může 100x říkat, že je to její život. Držím pěsti. 

Online continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 19. února 2021 07:34

moora taky lituji. Já jsem byla zralá na panáka už v poledne, ve čtyři už jsem měla láhev v ruce, ale pak jsem si vzpomněla, že jsem si vzala triptany a to mi alkohol neudělá dobře.

Offline Liesel
Avatar
1661 příspěvků moje polička 19. února 2021 08:02

Mirka soucítím, mě včera  čekaly doma 2 pubertální dcery, měla jsem chuť jít zase pryč

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 19. února 2021 09:27

Liesel holky rano nejsou zrovna vzor prijemnosti, jak vstanou tak je vsechno problem, dokud se nenaji. Takze tu bylo taky trochu divoko, a muz odchazel do prace a rika: Tak si to tady uzijte

Offline Sweet Potato
Avatar
40149 příspěvků moje polička 19. února 2021 09:31

rasaNori No, ty malé často stačí nakrmit. U těch velkých to podobné pokusy jenom zhorší. Jako jakékoli jiné pokusy.

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 19. února 2021 09:32

Sweet Potato jj, jak zacnou byt protivne, tak v 99% pripadu maji hlad... 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 19. února 2021 09:56

K tomu komiksu: Zadny poradnik/frontu atd. Samozrejme nemam! Jen se to tak nabizelo, kdyz se tolik z vas nemuze zacist. Dostane se na kazdeho, kdo bude mit zajem, takze klid.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 19. února 2021 10:28

Luna tak dej nejakej hithit a uvidis, ze ti to hned zmizi! Taky se hlasim

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 19. února 2021 10:53

711990 No vsak... ale dam vcas vedet, zadny stres.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 19. února 2021 11:10

Stěžuji si sama na sebe. Na běžné pochůzky do města, do kavárny  a tak jsem nechodila sice extra elegantně oblečená, ale tak nějak normálně, hezky. Kombinace Covidu a deštivého počasí, kdy jdu tak akorát na nákup potravin, nebo do lesa, vede k tomu, že nosím víc sportovní věci. Došlo mi, že jsem za celou zimu ani nevytáhla nový vlněný kabát, o sukních ani nemluvím.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. února 2021 11:53

Yvraine já jsem tento týden chodila tři dny do práce ve stejné sukni, botách i kabátu, akorát jsem třetí den vyměnila svetr. ráno se vždycky přistihnu, jak čumím do skříně a je mi to vlastně jedno, tak si obleču to samé. dnes jsem si teda dala kalhoty (jen proto, že mi došly čisté punčochy), ale zase ten svetr, co včera.

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 19. února 2021 12:06

Yvraine já myslím, že to je teď normální. Vždyť i když se hecneš a vezmeš si k tomu superoutfitu roušku, srazíš ho o 80% dolů. 

Snad bude s jarem líp.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. února 2021 14:03

Teda,ale uz..rano v metru asi po dvou letech revizori Potrefenáhusa

Me tedy nekontrolovali asi nevypadam na cerneho psazera.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 19. února 2021 14:04

Catherinne to je fakt a k letnim satum to vypada jeste stokrat hur.

Offline Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 19. února 2021 14:38

Yvraine Co sportovní, já už chodím normálně i špinavá!

Offline rasaNori
Avatar
8825 příspěvků moje polička 19. února 2021 14:54

Karja ja ted vezla starsi do skolky tim nasim vyvonenym autem sice, ale mela jsem na sobe kalhoty od pyzama, uggy, a cerstve natrhlou perovkujenze ty kalhoty nosim doma misto legin nebo teplaku:D

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 19. února 2021 14:58

To by chtělo vyhlásit nějakou akci ve stylu Adventní věnec, něco jako Aspoň jeden den za člověka!

Offline Karja
Avatar
44473 příspěvků moje polička 19. února 2021 14:59

rasaNori Noo, ono jak je teď to bahno, tak to prostě tomu zřízení pomáhá. 

Offline Sairon
Avatar
1855 příspěvků moje polička 19. února 2021 15:20

rasaNori já si minulý týden uvědomila, že od cca listopadu vozím příšerku do školky každý den ve stejném svetru Je nejteplejší co mám, takže je ideální na sednutí do studeného auta a přeběhnutí do školky a tak je pro mě jednodušší ho po vyprání zase obléct než vymýšlet co jiného, ale říkala jsem si jestli si ta teta už třeba nedělá čárky nebo se nesází jestli mám v šatníku i něco jiného.