Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 25. února 2021 08:12

Tulipe tak to jste lepší Praha, tady je mlha i přes den. Tak zas aspoň papaláši nemůžou odletět

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 25. února 2021 08:31

Pinot Noir mozna by bylo lepsi, kdyby se udelalo na chvili pekne, aby odletet mohli, a padla az pak

Offline continuity
Avatar
42744 příspěvků moje polička 25. února 2021 09:03

moora to nepomůže, pristali by na Ruzyni, tady na kopci je hezky, akorát mírný opar.

Online Aranel
Avatar
6560 příspěvků moje polička 25. února 2021 09:36

Pinot Noir Teda, tady na severu mlhu vůbec neznáme! Třetí den modro vymeteno.

Offline 711990
Avatar
18312 příspěvků moje polička 25. února 2021 09:43

Pinot Noir hele kousek o vas mame taky mlhu, ale na odpoledne se to zatim vzdycky zvedlo!

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. února 2021 09:54

Pinot Noir Nevím jak přes den, u nás na skále nad řekou parádní mlha dnes ráno. Takovej ten černobílejšedivej les, trochu strašidelný. A jak mlha tlumí zvuky, ani ta výpadovka nebyla slyšet. Jinak na 8 km D1 jasno a vymeteno.

continuity A zrovna u Ruzyně bych si tipla, že bude pořádná mlha taky, přeci jen jsou to bývalá blata.

Offline continuity
Avatar
42744 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:26

andulka01 teď ani ne, a když je typicky inverzní počasí jako teď, tak u nás je kolikrát jasno, ale dole v Dejvicích už mlíko. To mi kolikrát bylo líto, že musím fyzicky do prace. 

Navíc tady hodně fouká - ideální počasí pro letiště.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:28

continuity To foukání vím, dvacetpět let jsem tam u letiště bydlela

Offline domenica blogger
Avatar
8034 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:36

Na Letný je už třetí den krásné mlhavé dopoledne, pak se mlha před polednem zvedne a je teplo a slunečno... no a k večeru to zase spadne.

Já mám tuhle mlhavou atmosféru moc ráda, kromě toho, je že malebná, je mi příjemná i proto, že mi připomíná chladivě vlhkou vůni ledové plochy na stadionu, ranní tréninky... :-)

Ráno nad Stromovkou:

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:47

Tak tady fakt slunko nebylo ani odpoledne už od soboty. Snažím se vidět pozitivum, aspoň se mi tu neprobudí stromy, ale jinak mě to studené vlhko už neba!

Offline Catherinne
Avatar
10783 příspěvků moje polička 25. února 2021 10:56

Pinot Noir teď svítí i na Vyšehradě, to bude lokální inverze

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. února 2021 12:02

Pinot Noir ty jo, to máte fakt smůlu. Tady je od pondělí pěkně, sice ráno mlha, ale pak se rozpustí. Dneska ani ráno moc nebyla a teď jsme venku jen v mikině.

Offline continuity
Avatar
42744 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:05

Pinot Noir lituji, mlha je hrozně umorna, když to trvá dele. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:10

continuity dnes to vypadá nadějně, opar je pořád, ale aspoň není tma. Ale stín teda pořád neházíme

Offline continuity
Avatar
42744 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:13

Pinot Noir jak se blíží úplněk, stíny házím i za tmy. ( A boli mě už skoro týden hlava , ne moc, resp. umlatim to prášky, ale stejně mi není úplně dobre). 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. února 2021 12:15

Pinot Noir u nás je počasí jediná dobrá věc na dnešním dni, snad se to umoudří i u vás. Jak jsme vyrazili ven, je o o sto procent lepší.

Offline clothilde
Avatar
2045 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:36
Reakce na Zarinya:

Aranel no je takova necim navonena,rum v tom urcite neni.

Sakra uplne si vybavuju tu chut,kterou si musim nechat zajit.

milena a margot me nechavaji v klidu....

​Manner mlecne rezy taky nejsou spatny. Vladtne jsou moc dobry ????

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:39

clothilde no,ja si necham zajit chut,snazim se neco zhubnout.

Offline clothilde
Avatar
2045 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:46

Zarinya ja uz 3 tydny jezdim do prace na kole (teda elektro), celkem 40 km. Tak si rikam, ze na svacinu je jeden OK 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 25. února 2021 12:46

clothilde ja furt jedu v linem modu...