Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:20

andulka01 já budu mít čtyřicet za pár dní, muž měl čtyřicet na podzim. Pár dní po mých narozeninách bude mít moje sestra padesát, pak hned její muž 55 a dcera 25. Nic z toho jsme neoslavili a neoslavíme :( Je mi z toho taky všelijak. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:21

pecka moc držím palce, to je hrozná situace :(

Offline Myrtila
Avatar
5278 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:37

Pinot Noir Tohle byl presne nas podzim, narozeniny 2x30, 35, 55, jedny zasnuby a narozeni naseho ditete, neoslavili jsme z toho nic

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:38

Pinot Noir si ťuknem k našim nadcházejícím čtyřicetinám virtuálně tady- jsme na tom stejně. Spousta narozenin v rodině během jara, první rok oslavila vymodlená holčička mé nejlepší kamarádky a ještě jsem ji neviděla, stejně tak holčička od další kamarádky, které jsem pomáhala na svět... a bojím se, že v létě zase nenajdu odvahu vzít děti k prababičce na Slovensko. Je jí přes 80 a neviděla jsem jí dva roky a holky tam ještě nebyly. 
Dneska mám dovopravdickou chandru. A hypotenzi k tomu. Bych se šla zahrabat.

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:38

Myrtila jo, ještě měla být na podzim svatba, tu synovec zrušil úplně, snad se podaří v létě.

Offline whiskas
Avatar
20934 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:43

pecka Držím palce .

Offline Myrtila
Avatar
5278 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:43

Pinot Noir Snad aspon v tom lete to pujde. Nas by mely cekat letos svatby dve, s tou od pratel nepocitam, neverim, ze nebudou zadne limity poctu hostu, takze se tam podle me nevlezeme. Ta svagrova svatba doufam vyjde. 

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 24. února 2021 15:41

Ďakujem všetkým ešte raz, aj za maminu

Keď píšete o oslavách. Sestra je januárová. Šampus sme spolu "strelili"  vonku na túre obklopené zasneženými stromami. A keďže jej bolo ľúto, že nemôže osláviť aj s rodičmi klasicky, stretli sme sa aspoň v ich záhradke a pripili si na zdravie s odstupmi tam. Ostatné sviatky snáď budeme môcť osláviť v lete. Dovtedy len v online svete. 

Offline Luna
Avatar
10864 příspěvků moje polička 24. února 2021 18:56
Reakce na 999:

Zemřel Ferlingetti :-(. Mám na něj úžasné vzpomínky, když jsem žila v SF, potkávali jsme se denně v Caffe Greco. Už tehdy jsem se divila, že ještě žije, byl to rok 1992 :-). 

​Jo, taky me prekvapilo, ze jeste zil. A jeste vic me prekvapilo, ze doma od nej nic nemam!!! Doplnim zasoby.

Offline Pavlena
Avatar
6908 příspěvků moje polička 24. února 2021 19:20

pecka snad to bude dobrý..

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 24. února 2021 19:27

pecka dufam ze to s naminkou nebude moc vazne. Drzim palce

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 24. února 2021 22:20

Knížka, na kterou jsem se těšila, měla očekávaný vedlejší efekt. Koukám na fotku z r. 1907 svýho rodnyho domu, krokodýlí slzy a vědomí, že tohle otci prostě nikdy neodpustím. Já ten dům milovala, patřila jsem tam.

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 24. února 2021 22:24

Všude čtu, jak se lidi venku srocují, protože je hezky, ale tady je už čtvrtý den mlha, že nevidím ani sousedovic dům . V pondělí bylo z té mlhy takové náledí, že jsem se málem zabila, a krabice od nábytku, které jsme vyhodili na terasu, se proměnily v hromadu mokrého bláta.

Offline Makara
Avatar
3618 příspěvků moje polička 24. února 2021 22:39
Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 24. února 2021 22:43
Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 24. února 2021 22:44

Pinot Noir 

U nás bylo krásně asi v pátek a v sobotu, pak už taky jenom hnusná mlha.

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 24. února 2021 22:53

Makara Garfie Děkuji, měla jsem čekat že mě to dostane a neotevírat to když jsem sama. Poučení pro příště

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 25. února 2021 06:06

Pinot Noir to je škoda.  U nás je od pondělí 16 stupňů a svítí slunce. 

Offline Samara
Avatar
příspěvků moje polička 25. února 2021 06:59

andulka01 Jasne, ze neodpustit! Nikdy! Ja prijit takhle blbe o svoje misto ve svete, umru. Mozna ne hned navenek, ale ve finale jo. 

Offline Tulipe
Avatar
2474 příspěvků moje polička 25. února 2021 07:49

Kora u nás - Praha - je cely týden ráno hustá mlha, úplně bílo, ale přes den se zvedne a je hezky. Večer zase padne mlha.