Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Online Mohučanka
Avatar
7353 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:02

pecka moc držím palce!!

Offline rasaNori
Avatar
8826 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:03

Mohučanka chci do Alp!!! I kdyz ted sedim na zaprazi, sviti slunce, ptaci rvou, dite spi a mam teply kafe... 

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:03

Zemřel Ferlingetti :-(. Mám na něj úžasné vzpomínky, když jsem žila v SF, potkávali jsme se denně v Caffe Greco. Už tehdy jsem se divila, že ještě žije, byl to rok 1992 :-). 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49201 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:07

999 ja to vcera cetla muzi, hrozne me prekvapilo ze tu jeste byl:-) uzasny..

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:09

viktorka_od splavu Já si na něj vzpomněla vloni, hledala jsem, kdy umřel a on pořád žil :-).

Offline pecka
Avatar
6173 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:20

Ďakujem všetkým za podporu. Dúfam, že všetko dobre dopadne. Len to čakanie a bezmocnosť ubíjajú. 

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:22

999 Já vlastně vůbec netušila, jak je starý, ale byl stejný ročník, jako moje babička! :-)

Offline 999
Avatar
19722 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:23

Garfie Myslím, že jsme tady o tom nedávno psaly, že to byl úžasný ročník :-).

Offline Garfie
Avatar
28450 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:24

999 No vlastně!!! :-)

Offline INCOM1
Avatar
705 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:37

žluťásek souhlas, díky že to píšeš, také covid řeším i jako matka, dodržuji pravidla a vadí mi číst takové řeči. 

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:38

pecka držím pěsti a mamince spoustu sil!!

žluťásek my žijem prakticky jako vy. Akorát 1x měsíčně přijde na návštěvu kamarádka s dětmi, co je taky na mateřské- většinou se ale potkáváme jen venku. Anžto jsme na vsi, venku roušky dětem prakticky nedáváme. Nákupy dtto, co píšeš. Momentálně ale zvažuju i zbabělý ústup z FB- ti, kteří chtějí na vrcholu epidemie všechno rozvolnit, melou a sdílí hoaxy už jsem vyblokovala. Už jsem viděla i příspěvek "koukejte, jak jsme na to vyzráli- naše holka nosí do školy roušku ze záclony a tadyhle jsem jí přešila štítek z origo nanoroušky. Nechala jsem si k tomu i tu origo krabičku, kdyby nás prudili, mrk, mrk. Ty, kteří donekonečna ve stejně laděné bublině melou o opatřeních, strategiích atd, už ale taky nemůžu. Jsem z toho už jen unavená a připadám si jako blbec. Potřebovala bych pro sebe aspoň půl dne, jsem buď doma s dětmi, nebo v práci... jako šla bych se i projít do lesa, ale mnohem lepší by byla kosmetika nebo sauna.

Karja taky soucítím!!! Já si teda dělám jedno kafe do 120ml skleničky, kde půl objemu připadne na lógr. Brzy budu mít díru do žaludku asi. A z těch scén se řvaním už mám tak trochu tiky. U nás se řve prakticky každodenně. Malá má v pátek 3 roky, myslela jsem, že jí ty záchvaty už přejdou, ale houbeles.

Ani to pěkný počasí mě z tý frustrace ne a ne vytáhnout...

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:39

pecka myslím na vás..

Offline andulka01
Avatar
12786 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:47

Sestra má za pár dní 40. Volala mi, jestli a jak se dá sejít a oslavit. Když jsem jí trochu zastavila, že to musí fakt zvážit, tak se mi rozbrečela do telefonu. Ona dodržuje, nikam nechodí, teď měli karanténu kvůli neteři. Už minulý rok neslavila. Mě je to tak strašně líto, brečim taky. 

Offline dynda
Avatar
7291 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:49

marieu 

Soucítím, ten stereotyp je ubíjející. Vydrž, už se pomalu blíží jaro, bude lepší počasí, děti půjdou vypustit někam na pískoviště nebo na zahradu a půjde je sledovat aspoň z většího povzdálí. Mně už to taky někdy pěkně leze na mozek a to ten režim nemám zdaleka tak ostrý.

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 24. února 2021 13:57
Offline letfenixa
Avatar
10846 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:10

pecka drzim palce

Offline zlatahouba
Avatar
482 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:13

Dovolím si odložit, dojmy posledních dnů z práce jsou jen smutek, zmar, beznaděj, vyčerpání. Zas..... covid. 

Offline Karja
Avatar
44481 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:13

pecka Taky na tebe myslím! Držím moc palce, ať se brzo dozvíš dobre zprávy!

Offline letfenixa
Avatar
10846 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:16

Otec ide zajtra na druhú dávku očkovania, v pondelok na dialyze mu robili PCR test a je negatívny, tak som rada, že ich tam kontrolujú, hoci som si doteraz myslela, že len antigenovym. 

A nielen obyčajný ľud je nedisciplinovany. Jedna sestrička z dialyzy robí na odbernom mieste antigenovom a opakovane sa vnucuje počas obednej pauzy k mojej tete na kávu, tá sa stále vyhovarala, až jej nakoniec povedala, že sa bojí, a tá sestrička sa urazila.

Offline marieu
Avatar
5154 příspěvků moje polička 24. února 2021 14:18

zlatahouba mám to stejně. Vyčerpání, zmar a beznaděj. Začínám se aktivně bránit zprávám, protože už týdny z toho čtu jen "co všechno se dá ještě prokaučovat"...

dynda já vím, já vím, já vím a je to marný.