My jsme bledokožci a lehce se spálíme, celá rodina. Když je léto, že se musíme denně mazat, mazat, mazat, jsem z toho dost otrávená. Naštěstí jsou děti zvyklé nosit něco na hlavě, tak aspoň ty hlavy jsou chráněné tak nějak automaticky.
Stěžovací vlákno
Ignis jo, déšť, to je horší. U nás dneska nepršelo teda. I když na dovolené vyrážím na výlety i v dešti. Moje děti se zatím jeví dost nepromokavý, těm je to úplně jedno:) Akorát člověk pak tahá ty bundy, to mě taky vadí.
Jo zima, vedro. To nic není. Já mám už přes týden takovej delikátní problém. Hrozně mě svědej uši, nahoře ty boltce. Prvně jsem si myslela, že mně něco kouslo, nějakej komár. Ale nějak se to zhoršuje, začíná mě svedet i druhé. Takže asi prašivina.
Karja Protahujou se ti do špičky.
Sweet Potato A co ze mě bude? Já tyhlety moderní filmy neznám.
Vulkánec, jako pan Spock.
dzizisketa Sakra, to ani není moc moderní. Jsem dvacet let pozadu.
Zlatej Vulkánec, teď to sambo detekoval na okousany až díry. Tak to je normálně ta prašivina,co maj kočky.
Karja nebo elf
Jo, to bude ušní svrab, zajdi na veterinu
A ať to od tebe nechytí kočka prosimtě.
dynda Kočka je právě čistá. Ani se nedrbe. Na googlu psali, že to není přenosné. Sakra, tak je to nějakej opravdovej svrab nebo já nevím. Ale mám ty uší úplně rudy nahore okousany. No já už to mám, ale nechtěla bych to za tu škodolibost chytit!
Karja hlavne nam to tu moc nesir!!
moora presne, v predsini se nam prochazi mravenci jak doma![]()
moora No já hlavně doufám, že s tím nebudu muset na kožní:-D. Google je vůči samodiagnistice v tomto případě dost hluchej, takže můj kozar asi nebude lepší.
Karja
Jo, to bude ušní svrab, zajdi na veterinu
A ať to od tebe nechytí kočka prosimtě.
![]()
Karja jestli se ti jakoby loupe kůže v takových tenkých vrstvách, tak to je ekzém, to mívám jednou ročně taky. Promazávej to a zkus ichtyol.
nám se produciruji kolem jedné kytky. A ta sousedi z každé strany s novými masozravkami. Adélám se překvapivě daří, už má každá tři nové listy, dnes jsme ráno sledovali jak do těch pastí mravenečci spořádaně lezou. ![]()
Evaeva No to ani ne, mě to svědí a mám tam takové dírky, prostě fakt jak kdyby mi ty uši někdo okousal:-D žádné loupani. Tak mě snad jen postipalo něco hodně zákeřného.
Karja a co vši?
viktorka_od splavu No, ale to by mě svědila hlava? Nebo se děti drbaly, taky se nedrbou. Qle v kontaktu se školníma dětma jsme, takže to nezavrhují zcela:-D. Zítra to prozkoumám
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
