Antje to má muž pravdu. Hlavně je dobrý ten záznam vyplnit a nechat si ho podepsat. Když to má pak viník hlasit pojišťovně, dost často se mu přestane chtít.
Stěžovací vlákno
continuity Který to bylo?
Lenka22 chitussiho ta část, co patří mestu - půlku totiž provozuje Penta, která to koupila, aby tam postavila vily.
Kora nam se ted ve firme stalo, ze ac sepsali a vina byla jasne na protistrane, tak pan pak poprel a pojistovna rekla, ze neni jiste, ze se to stalo tak, jak sepsali a podepsali (
), takze nic plnit nebudou...
Jak proti tomuhle? Policajty vzdy? Slo o maly tukanec, ale kdyz ti takto nekdo zrusi auto??
Na druhy pokus to s mamou vyslo. Byla jsem za ni, je trochu zmatena a nejista, ale to se dalo cekat. Odpoledne za ni pujde sestra a ja taky jeste zaskocim, navstevy tam muzou neomezene. Prostredi je celkem pekne a lidi se zdaji slusni, vstricni, mamce se velice libil pan profesor, ktery ji pri prijmu vysetroval, tak aspon prvni dojem mela dobry :)
Kokoska To je dobře, že to klaplo. Přeju mamince, ať se jí tam líbí.
Pavlena když ti takto někdo zruší auto, policajty volat máš. Protože škoda bude nad limit. ja vím, že se policajti proti tomu dost vymezují. Osobně to příliš neřeším, na všech autech máme i havarijní pojistku a vsechno likviduji primárně z ní, ony si to pojišťovny už mezi sebou vyřeší. Ta zákonná stejně nekryje amortizaci, takže na drahém starším aute to není až taková výhra.
Není ani úplně pravda, ze u těch ťukanců automaticky přijdeš o bonusy. Pokud teda neomlacujes auta a parkovištích programově.
Abych vyhovela nazvu vlakna, stezuju si, ze mamce nevrati prispevek na peci, o ktery prisla s nastupem do nemocnice. Tady je to sice nestatni a vsechno sami platime, ale neni to vedene jako poskytovatel socialni pece, je to zdravotnicke zarizeni, tak neni narok.
continuity Já mám taky havarijní, ale někdy to není tak lehký. Některé pojišťovny nechtějí škodu zaplatit, když jsi nezavolala policii. Měla jsem Uniqu (už nikdy více) a tam třeba ve formuláři nešel udělat poslední krok, pokud se jednalo o vandalismus (řidič ujel) a ty jsi nezavolala policii.
999 z havarijní pojistky ti neplní, když nezavoláš policii?
To je fakt na zmenu pojišťovny. V práci se u nas hlásí kdejaká kravina, třeba naposled zrezivělá tečka na chladiči na vráceném autě. Odhadovaná škoda 5800kc, spoluúčast 5000. To už mi přišlo wtf, ale ta holka, co to řeší, trvala na tom, že se to bude opravovat přes pojistku. Já si musela udelat po deseti letech pojistku na blbost, protoze u nás se to ztrhava ze mzdy a fakt se hlásil každý škrábanecek, ktery nešel rozlestit.
continuity Už jsem pojišťovnu změnila, tohle fakt nešlo :-).
Kokoska to zní dobře, tak ať tam je maminka spokojená
999 continuity tak při havárii do škody 100000 Kč volat nemusíš, ale při odcizení, vandalovi nebo střetu se zvířetem policie musí být. A přijet musí, i kdyby nechtěli.
Kora jenže pokud jsou vandalizmus odřené dveře na parkovišti, tak to si můžou před každým hypermarketem rovnou zřídit služebnu.
Oni nakonec přijedou, ne že ne, ale posedis tam dve hodiny.
Pavlena to je právě ten problém, že nahlásit to musí obě strany a pokud to jedna neudělá, nemáš protokol policie, jsi většinou v háji. Ta policie je záruka toho, že se z toho nevyvleče.
continuity to souhlasím. Ale prostě to tak je, no. Co naděláš. Buď si to zaplatím sama nebo počkám.
Vždycky je na výběr. ![]()
Tak když nemám pachatele, tu spoluúčast stejně zaplatím vždy, ne? Já teda velmi doporučuji řešit to přes autorizovaný servis (alespoň doufám, že to pořád jde). Ať si to obhlidnou oni a vykomunikuji s pojišťovnou. oni přesně ví, co tam napsat a jak, aby to prošlo.
Kdyz mi muž odřel auto, tak jsem si "obhlídku" dělala sama a výsledek bylo, že jsem si nevšimla škrabanec na blatníku, který s tím souvisel (technik ho videl okamžite, když si auto přišel převzít) a už to nešlo dohlasit.
continuity spoluúčast zaplatíš vždycky. Řešit přes autorizovaný servis nebo makléře doporučuju,
oni ví co a jak a dokážou předvídat různé úskoky pojišťoven.
Kora O tom vandalovi už to taky vím :-).
continuity Spoluúčast zaplatíš, ale když při tom vandalovi nezavoláš policii, tak se ti taky může stát, že to zaplatíš celý. Viz ta Uniqa.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
