Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 08:52
Reakce na Ounz:

Bonus taky hnedka, připadala jsem si konečně trochu chytřejší, že bez nápověd. A chybí furt jedna

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 09:54
Reakce na Vilemina:

Mně chybí tři..potřebuju to holt odkrejt..

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 28. listopadu 2017 10:01
Reakce na Vilemina:

Jedna prý není vůbec vidět.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 10:56
Reakce na Ounz:

Taky mi chybí tři. A neodhalila jsem teda tu věc nad rybou, tak vyčkávám a těším se, až to odkryjou...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 12:18
Reakce na Camp_L:

Mně už chybí jen jedna! 

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 12:20
Reakce na Ounz:

No ale! Jak to? Jasnovidectví, nebo obrázky ve skupině na FB? Já tam radši nekoukám, protože mě baví to postupný odkrývání...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 12:21
Reakce na Camp_L:

Ne, já sem jedno poznala, jedno se doodkrylo a jedno omylem teda..a chybí mi jedna, od který sou kousky jinde, ale nevím zatím no

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 12:24
Reakce na Ounz:

No tak já si jdu lámat hlavu nad tou věcí nad rybou ještě.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 12:28

A je něco takovýto fialový zakroucený, jak na tom sedí ten červenej skřítek (vedle srdce)?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 13:03
Reakce na Camp_L:

to patří zásadně ke skřítkovi

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 13:04
Reakce na Camp_L:

Já sem si myslela, že to fialový patří ke skřetovi

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 13:13
Reakce na Ounz:

Jo, tak fajn. Já akorát hledám co by mi ještě mohlo chybět, nějak se mi nezdá, že v těch dvou okýnkách budou ještě dvě knihy, ze kterých není vidět ani kousek...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 13:15
Reakce na Camp_L:

No minimalně jedný ani kousek vidět není, myslím..

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 19:14
Reakce na Camp_L:

Jo, tak fajn. Já akorát hledám co by mi ještě mohlo chybět, nějak se mi nezdá, že v těch dvou okýnkách budou ještě dvě knihy, ze kterých není vidět ani kousek...

Mně chybí 4.  V okýnkách bude jedna, co už mám. Fakt nevím, co mi může chybět

Offline notna
Avatar
9366 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 19:32
Reakce na Fakirka:

Jsem na tom podobně. Chybí mi 3, jednu z neodkrytých mám. Asi mi bude chybět i některá z už odkrytých.

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 29. listopadu 2017 21:17

Mne chýbajú ešte 2, tak predpokladám, že tie budú v posledných dvoch okienkach, inak už fakt nevidím nič, čo by sa dalo nejako.

Ale ten portrét mi dal zabrať...

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 07:11

mne chybi 2 a z toho zitrejsiho uz jeden mam, pochybuju, ze by tam zitra byly 3, takze mi musi neco chybet

nebude prece jenom neco ten obraz s domem a kouli?

Offline barbucha blogger
Avatar
35621 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:40

Sakryš co je to ten chlap v masce?! A ten snící robot?!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:43
Reakce na barbucha:

chlapa v masce určo znáš, jen já jsem si ho třeba představovala uplně jinak, ale google praví, že vypadá většinou takhle

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. listopadu 2017 13:44
Reakce na barbucha:

Chlápek strašně ošklivej se vztahem k určitému hudebnímu žánru