Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:02
Reakce na nolita:

pokud chcete napovedu: je to znamo spise jako hudebni dilo

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:03
Reakce na moora:

diky, tak to uz me nakoplo dostatecne :)

knihu nicmene neznam

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:08
Reakce na Karoleena:

Aha, kousek nad kaprem nemám 

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:37
Reakce na baltik:

tak už ho mám :-) díky 

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:38

Kruci, mi jich chybí šest a to mám pocit, že mám všechny viditelné až na ženu v modrém.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:56
Reakce na dost_bot:

Budu trošku provokovat, ale nemyslím to ve zlém.  Co je to Slovo boží?

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 15:00
Reakce na Ounz:

Já se s tím kouskem nad kaprem, kterej teda ještě není na tom hlavním obrázku, jen na tom odhaleném titulu, taky zatím nechytám. Plus teda mám furt tu jednu, která ještě není vidět nikde, takže mi zbývají čtyři.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:19

Já ještě nemám toho ptáka, co sedí na egyptské desce. Je to něco? Předpokládám,že jo, jsem zvědavá, co se z něj vyklube...

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:30
Reakce na Camp_L:

Pták se vyklub,e ale jde tipnout už teď.
Tu věc nad kaprem taky nemám. 
Je něco ten západ slunce nad zajícem?

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:33
Reakce na Zina:

Já už jsem všemožný dravce tipovala už teď, ale zatím jsem se netrefila. Nu což, počkám...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:34

chybí mi jedna kniha. Vůbec netuším, kde by se ještě mohla vyklubat. 

(Západ nad zajícem nemám)

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:36
Reakce na Potrefenáhusa:

Někde jsem četla, že je jedna kniha, ze které zatím není vidět ani kousíček. 
Mně chybí 4, jedno z toho je to nad rybou, a pořád je mi divný, že by se k ničemu nevztahoval ten obraz s domem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38675 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:48
Reakce na Zina:

myslim tu někdo psal, že obraz s domem se ještě bude vztahovat k nějakému dalšímu bonusu? 

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 21:53
Reakce na Zina:

Ja už mám teda všetky knihy a ten obraz v žiadnej nefiguruje, ale v diskusii na FB naznačoval niekto z martinusu, že sa nám ešte bude hodiť. Takže predpokladám, že sa ešte zjaví nejaký ďalší bonus.

Online Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:05

Já nemám pět, to nad kaprem nakonec mám, ale u toho je nějaká hnáta a to asi něco bude a to nemám..když to tak po sobě čtu, asi sem trochu magor 

Offline Zina
Avatar
6322 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 22:15

Potrefenáhusa Aha, no tak uvidíme.

Ounz Náhodou jste to napsala moc hezky :-D.

Offline slniecko admin
Avatar
19507 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 12:38
Reakce na Camp_L:

robí to huuu huuu

ale čo je to za knihu neviem, zatiaľ som sa netrafila žiadnou.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 15:23
Reakce na slniecko:

 Díky, s touhle nápovědou to ale opravdu nebylo těžký.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 26. listopadu 2017 23:44

Ha, konečně mi došlo, co je ten kousek nad rybou. Ale zapotila jsem se u toho teda.

Tak ještě poslední tři teda.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 09:06
Reakce na wendulka:

Uííí, já to nad rybou pořád nemám.  

Nová knížka, stará knížka, česká, zahraniční? Pomoc!