Muhehe,dneska sem určitě prga! Mám to ovoce ![]()
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Ovoce mam uz dávno! Ale co za modrá ženská?! ![]()
No, ta něco drží a já teda nevím, ale je mi povědomá..
Jak jsi na to ovoce přišla, když nebylo odkryté? Z toho kousíčku? ![]()
No, ta něco drží a já teda nevím, ale je mi povědomá..
Mikrofon?
Nevím.
jj, z kousíčku, ale já tu knihu asi před rokem četla, takže mi ten název naskočil úplně hned, jak jsem rozeznala to ovoce
![]()
Ta ženská mě taky deptá, páč je to poslední kniha, kterou nemám!
mně chyběj tři
Mě šest![]()
Mně chybí pět!
To by mohl bejt, ale stejně nevím..
Jsem úplně hloupá, tu paní už mám z dřívějška, takže mi stejně furt jeden titul chybí...
Mně taky pět a jsem furt přesvědčená, že mám fakt úplně všecky doteď odkrytý obrázky, takže by mě například dost zajímalo, co má Potrefenáhusa a já ne!! :D
Edit: Hmm, možná ještě jedna knížka by se asi dala vykoukat z toho kousku nad kaprem... ![]()
knížku vykoukanou z kousku nad kaprem mám
Tak já jsem evidentně nejblbější, protože žádného kapra ani nevidím.
já pořád nemám toho týpka s maskou na obličeji, co už tam několik dnů straší :-)
a ja porad nemam ten otevreny mozek, i pres vsechny napovedy, ktere jsem dostala
Srdce a cit se ma k sobe jako mozek a .......
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
