Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 00:06

Muhehe,dneska sem určitě prga! Mám to ovoce 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 00:44
Reakce na Ounz:

Ovoce mam uz dávno! Ale co za modrá ženská?! 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 06:31
Reakce na Potrefenáhusa:

No, ta něco drží a já teda nevím, ale je mi povědomá..

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Jak jsi na to ovoce přišla, když nebylo odkryté? Z toho kousíčku?

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 08:49
Reakce na Ounz:

No, ta něco drží a já teda nevím, ale je mi povědomá..

Mikrofon? Nevím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:11
Reakce na brrr:

jj, z kousíčku, ale já tu knihu asi před rokem četla, takže mi ten název naskočil úplně hned, jak jsem rozeznala to ovoce

Offline brrr
Avatar
12301 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:30
Reakce na Potrefenáhusa:

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Ta ženská mě taky deptá, páč je to poslední kniha, kterou nemám!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:47
Reakce na Vilemina:

mně chyběj tři

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:50
Reakce na Vilemina:

Tak už tu paní mám, napadlo mě to po té spekulaci od brrr výš, ale půjde významně líp uhodnout, až bude vidět obrázek komplet. :)

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:51
Reakce na Potrefenáhusa:

Mě šest

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:53
Reakce na Vilemina:

Mně chybí pět! 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 09:54
Reakce na brrr:

To by mohl bejt, ale stejně nevím..

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:22
Reakce na Karoleena:

Jsem úplně hloupá, tu paní už mám z dřívějška, takže mi stejně furt jeden titul chybí...

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:42
Reakce na Ounz:

Mně taky pět a jsem furt přesvědčená, že mám fakt úplně všecky doteď odkrytý obrázky, takže by mě například dost zajímalo, co má Potrefenáhusa a já ne!! :D

Edit: Hmm, možná ještě jedna knížka by se asi dala vykoukat z toho kousku nad kaprem... 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 10:47
Reakce na Karoleena:

knížku vykoukanou z kousku nad kaprem mám

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:32
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak já jsem evidentně nejblbější, protože žádného kapra ani nevidím.

Offline nolita
Avatar
6513 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:37

já pořád nemám toho týpka s maskou na obličeji, co už tam několik dnů straší :-)

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:55

a ja porad nemam ten otevreny mozek, i pres vsechny napovedy, ktere jsem dostala

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:01
Reakce na baltik:

Srdce a cit se ma k sobe jako mozek a .......