Nechoďte mi na oči ta co tu doporučila Malý život. Nemůžu se od toho odtrhnout, zároveň nechci číst dál... jsem někde za půlkou některý pasáže nemůžu ani pořádně čísta jen je přelítnu. dneska jsem spala asi 3 hodiny a měla tak hnusný sny...fakt dík!
Mnou to taky otřáslo.... Tolik lítosti jsem snad v životě k žádné knižní postave necítila. Když pokojů nějaké válečné romány. Ale možná ani tehdy. Bylo to srdcervoucí. Krásné a bolestné. Úžasně. napsané

