Sweet Potato já jsem ještě pak někde četla Primánky se rojí a Věrka vede kvartu nebo tak nějak....bylo to od stejný autorky jak ta Manka z první lavice.....ale bylo to pro mě fakt jak z naprostýho pravěku...
ale uplně nej byli Študáci a kantoři ![]()
Sweet Potato já jsem ještě pak někde četla Primánky se rojí a Věrka vede kvartu nebo tak nějak....bylo to od stejný autorky jak ta Manka z první lavice.....ale bylo to pro mě fakt jak z naprostýho pravěku...
ale uplně nej byli Študáci a kantoři ![]()
Vilemina Tak ale to není prvorepublikový románek! :-) A je to oblíbená kniha mého dětství, už ji čte i dcera. Loni moje máma dostala k narozeninám první vydání všech dílů, je to u nás srdcovka (z Valašska pochází celá naše rodina).
Potrefenáhusa Ta Věrka mi zní povědomě...![]()
Vilemina Tu jsem neměla moc ráda, vadilo mi, jak Gabra s tou Málinkou strašně vyjebává.
A tím se zvolna dostáváme k filmům pro pamětníky, o víkendu jsem si užívala s Madlou z cihelny.![]()
Sweet Potato já Pane, vy jste vdova! (ať to nemáme až zas tak moc pamětnický)
Potrefenáhusa To taky![]()
Garfie Jo, to vím, mi ty knihy o nich připomněli Hýta a Batul. Jinak babička měla v knihovně taky červenoknižní skvosty, ale už mi selhává paměť, co to přesně bylo :-)
Jinak kolem těch deseti let foglarovky, mayovky a verneovky. A svázaný ročníky Abíčka, kde vycházely komiksy - Návrat malého boha, Kruanova dobrodružství apod. Každej pátek jsem byla nasáčkovaná v knihovně :-)
Vilemina Jejda, Malý bůh
ještě si z Abíčka pamatuju Vzpouru mozků.
Garfie Ony ty komiksy vyšly onehdá souborně, v několika dílech, takže je mám doma :-) Jo, Vzpoura mozků je tam taky!
Vilemina Budu se po tom muset podívat, ještě že už to můžu kamuflovat nákupy pro děti ![]()
Vilemina Díky moc!
Galaxia, nebylo to o tom, jak je omotávali ti obří pavouci?
Garfie Jo, vidíš, to mi vypadlo úplně. Budu to muset zase prolistovat :-) jinak moje letošní nejvíc čtenářský zážitky byla Hana a Malý život, čímž děkuju místním za tipy, je to tu nebřeberná pokladnice inspirací.
Garfie To bylo v Ohníčku. Počátek mé arachnofobie. Popojedem.
Sweet Potato arachnofobie+odpor ke komiksum, fuj
Tak u me to bylo presne naopak
Maminka se mi pokusila podstrcit Vecne zpivaji lesy a to me vubec nebavilo, odlozila jsem to po par kapitolach. Zato Jih proti Severu jsem zhltala snad za tri dny - a miluju to dodnes
A potom babo raď, no ![]()
Apropó, k tým Verneovkám. Ja som ich síce hltala, ale takým tým spôsobom, že tie rozvláčne opisy som preskakovala, niekedy aj niekoľko strán naraz, občas mi ušlo kus deja a vracala som sa nazad.
Moja dcéra dala jednu, aj to nadávajúc presne na tie opisy a s ďalšími to vzdala.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Vítejte! Je to sice otrava, ale pokud chceme, aby naše webové stránky nadále fungovaly, musíme Vás obrat o trochu Vašeho času, abyste si nastavili své vlastní kombinace cukroví. Koláčky si prosím nastavte podle své chuti:
Více informací o zpracování osobních údajů najdete v našich zásadách ochrany osobních údajů.
Nezbytné koláčky
Zajišťují základní funkce webu, bezpečnost a správné zobrazení stránek, bez nich by parfumanie.cz nefungovala správně.
Analytické koláčky
Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci web používají, abychom ho mohli zlepšovat, například anonymní statistiky návštěvnosti.
Marketingové koláčky
Slouží k zobrazování relevantní reklamy a obsahu na základě Vašeho chování na webu.
Svůj souhlas můžete kdykoliv změnit v nastavení koláčků v patičce webu.