Fajn, tak ste ma dostali a to som bola pevne rozhodnutá sa na to vykváknuť. A teraz ma pekne štvú tí dinosauri, ktorí predsa nemôžu byť nič iné, než...než to čo tam dávam...
.
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Mrkni na ty lidi nahore a na cem stojej. kde jsou jako ty dinosuri, ty jo ted nevim, jestli to neni moc napoveda, jeste v tom neumim prodat.
pro slunicko o dinosaurech, napoveda
Vďaka
, už som na to medzitým prišla, ale štve ma to. Malo to byť to druhé!
Já to znám, člověk neví a naráz cvak..fakt napsat to nejjednodušsí, co tam je.
Ad Kompas - na fb si totiž lidi stěžovali, proč anglický název. Martinus odpověděl, protože český název neexistuje. Fakt, ne, a jak to že ho máte v databázi? Faaaak? Jó, ahá, tak my to teda opravíme.
No. To je mor toto, pekne me sejri komac blbej v kanoi. A ptak v kouli neviiiim. Mec mam. Zacala jsem rano a snazila se teda poctive lustit. Mam 25. Ale treba snih mam nahodou, to jsem tam frkala co se dalo.
Ti muži v kanoi jsou úplně největší klasika dobrodružné literatury.....úplně úplně. Pak trefit správný díl.
Je toto normálne??? Ja furt nemám tú guľu. ![]()
![]()
Už máš borce v kánoi?
Je můj nejoblíbenější film s nima a knížka se teda dost liší.
Tos neměla... teď se teprve vzteknu, než na to přijdu ![]()
Ad Kompas - na fb si totiž lidi stěžovali, proč anglický název. Martinus odpověděl, protože český název neexistuje. Fakt, ne, a jak to že ho máte v databázi? Faaaak? Jó, ahá, tak my to teda opravíme.
a človek sa potom morduje...
Mám toho ptáka v kouli ![]()
No ale ta notoricky známá klasika to není
(myslím tu parfémovou)
Práveže je! Aspoň ja to s mojím (chabým) literárnym povedomím tak vidím. ![]()
Ešte mi nie je zrejmé, v ktorom políčku bude vidieť. Strelila som naslepo, že aspoň niečo nech uhádnem (jedovalo ma to, uhádla som Egypt, ovcu, ženu s kvetmi a dvoch v člne).
No a teď sem začla tu loňskou
jako bych neměla nic lepšího na práci.
Mně to ale ten název nevzalo!
Či to nebude tým, že pri zadávaní názvu som myslela na extrait a teba vidím na EdT ![]()
taky tak. i předloňskou ![]()
z loňský mi chyběj 2 knihy. na jednu furt nemůžu přijít a k jedný vůbec nevím ten obrázek...
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
