Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 22:54

Fajn, tak ste ma dostali a to som bola pevne rozhodnutá sa na to vykváknuť. A teraz ma pekne štvú tí dinosauri, ktorí predsa nemôžu byť nič iné, než...než to čo tam dávam....

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 03. listopadu 2017 23:25

Mrkni na ty lidi nahore a na cem stojej. kde jsou jako ty dinosuri, ty jo ted nevim, jestli to neni moc napoveda, jeste v tom neumim prodat.

pro slunicko o dinosaurech, napoveda

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 00:20
Reakce na 0zero7:

Vďaka , už som na to medzitým prišla, ale štve ma to. Malo to byť to druhé!

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 07:18
Reakce na Len:

Já to znám, člověk neví a naráz cvak..fakt napsat to nejjednodušsí, co tam je.

Offline michaela
Avatar
337 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 07:42

slniecko a wendulka a barbucha a ostatní 

Keď ste tu písali, že mnohé knihy boli sfilmované a že je to aj názov filmu, tak som skúsila, či má šifra niečo spoločné aj s vôňami. Zistila som, že áno. Máme ho tam. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 08:05
Reakce na 0zero7:

Ad Kompas - na fb si totiž lidi stěžovali, proč anglický název. Martinus odpověděl, protože český název neexistuje. Fakt, ne, a jak to že ho máte v databázi? Faaaak? Jó, ahá, tak my to teda opravíme.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 08:57
Reakce na 0zero7:

No. To je mor toto, pekne me sejri komac blbej v kanoi. A ptak v kouli neviiiim. Mec mam. Zacala jsem rano a snazila se teda poctive lustit. Mam 25. Ale treba snih mam nahodou, to jsem tam frkala co se dalo.

Ti muži v kanoi jsou úplně největší klasika dobrodružné literatury.....úplně úplně. Pak trefit správný díl.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 10:46

Je toto normálne??? Ja furt nemám tú guľu. 

Offline Mulen
Avatar
4986 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 10:54
Reakce na 0zero7:

Už máš borce v kánoi?

Je můj nejoblíbenější film s nima a knížka se teda dost liší.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 13:35
Reakce na michaela:

Tos neměla... teď se teprve vzteknu, než na to přijdu 

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 14:19
Reakce na michaela:

slniecko a wendulka a barbucha a ostatní 

Keď ste tu písali, že mnohé knihy boli sfilmované a že je to aj názov filmu, tak som skúsila, či má šifra niečo spoločné aj s vôňami. Zistila som, že áno. Máme ho tam. 

á super!

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 14:19
Reakce na Sweet Potato:

Ad Kompas - na fb si totiž lidi stěžovali, proč anglický název. Martinus odpověděl, protože český název neexistuje. Fakt, ne, a jak to že ho máte v databázi? Faaaak? Jó, ahá, tak my to teda opravíme.

a človek sa potom morduje...

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 14:21
Reakce na 0zero7:

borci v kánoi:

po čom sa plavia?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:14

Mám toho ptáka v kouli 

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:21
Reakce na slniecko:

No ale ta notoricky známá klasika to není  (myslím tu parfémovou)

Offline michaela
Avatar
337 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:39
Reakce na barbucha:

Práveže je! Aspoň ja to s mojím (chabým) literárnym povedomím tak vidím. 

Ešte mi nie je zrejmé, v ktorom políčku bude vidieť. Strelila som naslepo, že aspoň niečo nech uhádnem (jedovalo ma to, uhádla som Egypt, ovcu, ženu s kvetmi a dvoch v člne).

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:41

No a teď sem začla tu loňskou  jako bych neměla nic lepšího na práci.

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:43
Reakce na michaela:

Mně to ale ten název nevzalo!

Offline michaela
Avatar
337 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:50

Či to nebude tým, že pri zadávaní názvu som myslela na extrait a teba vidím na EdT 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 18:57
Reakce na Ounz:

taky tak. i předloňskou

z loňský mi chyběj 2 knihy. na jednu furt nemůžu přijít a k jedný vůbec nevím ten obrázek...