No já mám zatím jen loňskou..za 15 min asi třicet knih, ale teď už sem zaseklá. Třeba i vím co,ale nevím ten název přesně..
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
mám ![]()
Tak dík, no. Mám
. (vyleze to nad tou věží, která už je zčásti vidět - ta mi teda taky dala zabrat - další podlost)
Ale není jediná kniha/film, která má něco společné s vůněmi. Paní s květinami má přece taky svou vůni
.
Neumím se dopočítat tajného bonusu ![]()
Ja vedela hned kdo to je. Jen jsem se nemohla strefit do knizky. Uz to mam. Zadala jsem podruhe a cajk. Stejne mi ale nejaky veci chybi. Kolik kdo mate knih?
já mám 39, ale nějaký mám vyluštěný z toho kousku, co se ukáže po vyluštění.
co počet písmen u těch hnědě psaných?
Já mám 39 ale asi dvě omylem..
To si myslím, že mám zrovna dobře. Nejsem si jistá s "Velkou smrtí", ale hlavně s tím katalogovým číslem. Vždyť ta kniha není červená, ale hnědá. Jo a ta polední kniha. Má tam být rok vydání v češtině nebo ve slovenštině? Kruci.
Ve slovenštině.
Ja vedela hned kdo to je. Jen jsem se nemohla strefit do knizky. Uz to mam. Zadala jsem podruhe a cajk. Stejne mi ale nejaky veci chybi. Kolik kdo mate knih?
Mám 34knih
To si myslím, že mám zrovna dobře. Nejsem si jistá s "Velkou smrtí", ale hlavně s tím katalogovým číslem. Vždyť ta kniha není červená, ale hnědá. Jo a ta polední kniha. Má tam být rok vydání v češtině nebo ve slovenštině? Kruci.
Ne, ne. Ta kniha má opravdu červenou obálku. Je nejnovější a česky u nás ještě nevyšla, proto píšou anglický originál.
Ale nic nenosila. Jenom se stejně, jako se jmenuje to dílo, jmenuje i jeden niche parfém.
A to samý ta jiná knížka, která ještě není vidět. Tu vůni máme momentálně obě,
.
Origin?
Bingo
.
Ále nosila
.
No ale to jsou kytky, ne název parfému
. To až ten samotný titul, ne?
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
