Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:03
Reakce na moora:

No já mám zatím jen loňskou..za 15 min asi třicet knih, ale teď už sem zaseklá. Třeba i vím co,ale nevím ten název přesně..

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:08
Reakce na michaela:

mám

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 19:18
Reakce na michaela:

slniecko a wendulka a barbucha a ostatní 

Keď ste tu písali, že mnohé knihy boli sfilmované a že je to aj názov filmu, tak som skúsila, či má šifra niečo spoločné aj s vôňami. Zistila som, že áno. Máme ho tam. 

Tak dík, no. Mám. (vyleze to nad tou věží, která už je zčásti vidět - ta mi teda taky dala zabrat - další podlost)

Ale není jediná kniha/film, která má něco společné s vůněmi. Paní s květinami má přece taky svou vůni.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 04. listopadu 2017 20:04

Neumím se dopočítat tajného bonusu

Offline 0zero7
Avatar
11729 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 06:10
Reakce na Fakirka:

Ja vedela hned kdo to je. Jen jsem se nemohla strefit do knizky. Uz to mam. Zadala jsem podruhe a cajk. Stejne mi ale nejaky veci chybi. Kolik kdo mate knih?

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 07:31
Reakce na 0zero7:
32, ale jsou to jen ty, co jdou vidět
Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 07:35
Reakce na 0zero7:

já mám 39, ale nějaký mám vyluštěný z toho kousku, co se ukáže po vyluštění.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
38676 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 07:36
Reakce na brrr:

co počet písmen u těch hnědě psaných? 

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 09:07

Já mám 39 ale asi dvě omylem..

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 09:35
Reakce na Potrefenáhusa:

To si myslím, že mám zrovna dobře. Nejsem si jistá s "Velkou smrtí", ale hlavně s tím katalogovým číslem. Vždyť ta kniha není červená, ale hnědá. Jo a ta polední kniha. Má tam být rok vydání v češtině nebo ve slovenštině? Kruci.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 09:53
Reakce na brrr:

Ve slovenštině.

Offline Fakirka
Avatar
2224 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 10:16
Reakce na 0zero7:

Ja vedela hned kdo to je. Jen jsem se nemohla strefit do knizky. Uz to mam. Zadala jsem podruhe a cajk. Stejne mi ale nejaky veci chybi. Kolik kdo mate knih?

Mám 34knih

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 10:53
Reakce na michaela:

slniecko  wendulka 

Tak já jsem asi mentálně znevýhodněná 

Vendulko, to už si nepamatuju - co nosila ta bába s kytkama?

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 11:21
Reakce na brrr:

To si myslím, že mám zrovna dobře. Nejsem si jistá s "Velkou smrtí", ale hlavně s tím katalogovým číslem. Vždyť ta kniha není červená, ale hnědá. Jo a ta polední kniha. Má tam být rok vydání v češtině nebo ve slovenštině? Kruci.

Ne, ne. Ta kniha má opravdu červenou obálku. Je nejnovější a česky u nás ještě nevyšla, proto píšou anglický originál.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 11:25
Reakce na barbucha:

Ale nic nenosila. Jenom se stejně, jako se jmenuje to dílo, jmenuje i jeden niche parfém.

A to samý ta jiná knížka, která ještě není vidět. Tu vůni máme momentálně obě,.

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 12:17
Reakce na wendulka:

Origin?

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 12:47
Reakce na brrr:

Bingo.

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 13:30
Reakce na barbucha:

Bába nosila kamélie

A tú druhú máš v odstrekoch.

 

Offline slniecko admin
Avatar
19514 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 13:30
Reakce na wendulka:

Ále nosila .

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 05. listopadu 2017 13:36
Reakce na slniecko:

No ale to jsou kytky, ne název parfému. To až ten samotný titul, ne?