Ja myslim, ze motylek patri k medvedovi
Knihy - co jsme přečetli, doporučení...
Mam 44, ale z toho 5 tam jeste neni nebo jen malinkym kouskem, trefeno omylem.
Tesim se na zitra, bude obraz a kus toho cernyho zvirete vedle
Po parfemu zatim nepatram :-)
Já mám jen 40 a zasekla sem se s tou loňskou
Hm, tak ten sníh asi nikdy nevyluštim.
Mas toho vezne? Ten u me furt odolava. Se stydim, prej je to povinna cetba na ZS...
No já mám pocit že to znám a nemůžu si vybavit..
Nesoustřeď se na sníh, ale na to jakej je.
jakej vezen zase![]()
Jakej vězeň? Nevidím vůbec!
Jsem na tom stejně, sníh odolává. Jako přečetla jsem si o tom asi 20 nápověd, myslela si jak je to jasný a pořád nic.
jde jen o ty barvy a jaka zeme ma tyto dve barvy ve vlajce, odtud je spisovatelka
Lonska sifra
Ahá :-) matně si vzpomínám, nebyl to malej vězeň v nějakém úboru?
Nemusíš se stydět, za nás to povinná četba nebyla, je to relativně novinka ![]()
Díky, už to mám. Nápovědy mi ale nepomohly, musela jsem si to vygooglit. Nejvíc mě štve, že jsem tu knížku už psala, ale stránky šifry mi ji nevzaly.![]()
Mas toho vezne? Ten u me furt odolava. Se stydim, prej je to povinna cetba na ZS...
Jsem kvůli tobě a Ounz otevřela i tu loňskou
.
Ale vězně teda nevidím, kde by měl být
?
Uprostřed trochu nalevo
Ten chlap s tím tetováním? Nebo ten chlap v té televizi?
Nevidim ani s tetováním ani v televizi, jen takovej sedící v pruhovaným obleku
Tak že bych měla otevřenou ještě nějaký jiný ročník
? Já tam mám ty psohlavce.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
