Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 11:46
Reakce na Zina:

Ja myslim, ze motylek patri k medvedovi

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 11:50

Mam 44, ale z toho 5  tam jeste neni nebo jen malinkym kouskem, trefeno omylem.

Tesim se na zitra, bude obraz a kus toho cernyho zvirete vedle

Po parfemu zatim nepatram :-)

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 12:34
Reakce na moora:

Já mám jen 40 a zasekla sem se s tou loňskou

Offline barbucha blogger
Avatar
35632 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 12:39

Hm, tak ten sníh asi nikdy nevyluštim.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 12:57
Reakce na Ounz:

Mas toho vezne? Ten u me furt odolava. Se stydim, prej je to povinna cetba na ZS...

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 13:27
Reakce na moora:

No já mám pocit že to znám a nemůžu si vybavit..

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 13:28
Reakce na barbucha:

Nesoustřeď se na sníh, ale na to jakej je.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
49183 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 13:37

jakej vezen zase

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 13:38
Reakce na moora:

Jakej vězeň? Nevidím vůbec!

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 13:41
Reakce na barbucha:

Jsem na tom stejně, sníh odolává. Jako přečetla jsem si o tom asi 20 nápověd, myslela si jak je to jasný a pořád nic.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:07
Reakce na Len:

jde jen o ty barvy a jaka zeme ma tyto dve barvy ve vlajce, odtud je spisovatelka

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:16
Reakce na Vilemina:

Lonska sifra

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:23
Reakce na moora:

Ahá :-) matně si vzpomínám, nebyl to malej vězeň v nějakém úboru?

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:23
Reakce na moora:

Nemusíš se stydět, za nás to povinná četba nebyla, je to relativně novinka 

Offline Len
Avatar
2673 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:28
Reakce na baltik:

Díky, už to mám. Nápovědy mi ale nepomohly, musela jsem si to vygooglit. Nejvíc mě štve, že jsem tu knížku už psala, ale stránky šifry mi ji nevzaly.

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:35
Reakce na moora:

Mas toho vezne? Ten u me furt odolava. Se stydim, prej je to povinna cetba na ZS...

Jsem kvůli tobě a Ounz otevřela i tu loňskou.

Ale vězně teda nevidím, kde by měl být?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:46
Reakce na wendulka:

Uprostřed trochu nalevo

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:51
Reakce na Ounz:

Ten chlap s tím tetováním? Nebo ten chlap v té televizi?

Offline Ounz
Avatar
20474 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:52
Reakce na wendulka:

Nevidim ani s tetováním ani v televizi, jen takovej sedící v pruhovaným obleku

Offline wendulka admin
Avatar
16642 příspěvků moje polička 06. listopadu 2017 14:55
Reakce na Ounz:

Tak že bych měla otevřenou ještě nějaký jiný ročník? Já tam mám ty psohlavce.