Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 28. července 2021 17:19

MP Meri ty jo!! Ta tvoje je krasne velika! Se Tady smeju, koupila jsem si black velvet pred tydnem. Je pidi, ale vyhodila 3 listy. Vcera az jsem si vsimla. Dala jsem ji na insta tak jsi mozna uz videla. Me fascinuje ze vypada skoro jak umela! Ty sametovy listy, jak takovy ty fake Komponenty do vencu v kvetinarstvi. Moc hezka je. Ta tvoje Ma krasny listy!!!

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 28. července 2021 17:21

Mha Pekařství ale nesmí být hned vedle vietnamské večerky, protože ta už je součástí komplotu (můžu jmenovat smil, minipetúnie, hvozdíky...)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. července 2021 18:09

0zero7 vid?tu si poridim jako prvni.

Pinot Noir je to tak!

A dostala jsem jednu na zahradu a jednu sebou domu.:-)

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 28. července 2021 19:12

Pinot Noir Ty mlč, ty tajný agente všech zahradnictví!

Já mám teda z večerky jen byliny, ale už mám vyhlidnuty v xxl oblečení jeden hezky tvarovaný bobkovy list. 

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 28. července 2021 19:31

Sweet Potato Zarinya ale zas kaminky kdyz se na slunicku rozpalej, taky to nedela nekterym kytkam dobre. Sneky nezastavi urcite.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:28

Kokoska ja ji zasadila do stinu.Pan v zahradnictvi mi rikal,ze tu asi na lupinu bude horko,ze to je rostlina k nam,ale kdyby si ji nevyhlidli sneci k veceri tak by prosperovala.Dokonce uz ma i nove listecky.:-)

Offline brrr
Avatar
12305 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:29

Zasadila jsem letos růže a dokonce kvetou

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 28. července 2021 20:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:48

Tak co bych vám jako tajný agent Spojených zahradnictví vnutila. Zápleváky (helenium) máte? Jsou malé, větší i obří. Moje největší jsou vyšší než já, takže dobrých 180 cm mají. Libo-li mega kytku?

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 28. července 2021 22:55

Pinot Noir tak stokesie uz je doma

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 28. července 2021 23:06

moora Moje taky! Dnes jsem je zasadila. Doufám, že budou kvést jako ta loňská.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2021 07:07

je to tedy do radostneho a co vas rozesmalo vlakna,ale napisu to sem.V sedm rano mi prisel soused s motykou vyplejt plevel a udelat misto na novou kytku.Tady se mi bude zit dobre.

a jinak pisek kolem lupiny celkem funguje.

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 29. července 2021 07:37

Pinot Noir ustup satane! ještě že teď dáváme dohromady interiér a na zahradu není čas!

Offline chia
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 08:14

Pinot Noir krásne to máš, helenium musím kúpiť.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 29. července 2021 08:25

Zasazeno pred pul hodinou....

Nejsem nato pysna,ale uz me tak nasr...,ze sem na ne vzala sul.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 08:37

Pinot Noir Helenium mám! Budeš muset přitvrdit, agentko!

A rovnou se zeptám, je to plamenka či ne?

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 08:38

Mha je.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 08:42

Pinot Noir Super, tak tuhle mám ze semene, první rok same zelené listí, ale teď už snad pořádně pokvete. Teoreticky by měla být směs různých barev, tak aspoň budu mít co k focení.

Ale  nasla jsem jednu, ktera se mi moc libi, možná ji máš? Jmenuje se peppermint. 

Offline MP Meri
Avatar
5672 příspěvků moje polička 29. července 2021 08:43

0zero7 Já to viděla na insta chvíli potom, co jsem dala příspěvek  Pěknou ji mas, moje od koupe vyhodila taky už 3 listy, na zadnyho lenocha to nevypadá ... 

Online Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:08