Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:12

brrr Pekná ružička, my sme našu zrezali,  muž po nej prešiel aj kosačkou,  bola nejaká vyschnutá, nekvitla a po mesiaci vyhnala 2 šľahúne a kvitne a ešte ako!

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:40

chia děkuji

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:43

Mha Peppermint nemám. Hezká. Floxy ale asi nebudu rozšiřovat, podle mě jsou hezčí ve větších skupinách a na to nemám místo.

Online brrr
Avatar
12305 příspěvků moje polička 29. července 2021 10:51

Biely kvet Ta je krasná.

Já sadila růže na jaře, přisly ze Spomyšle. Zrovna u téhle udělali chybu a do vosku namočili omylem kořínky, takže během přepravy docela uschla. Zasadila jsem ji vlastně na zkousku, jestli to náhodou nepřezije. Je to asi měsíc, co ji teprve začaly růst listy.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. července 2021 12:57

MP Meri Krásná Alokazie, teď mi tu přistála z kavárny alokázie úplně bez žíhání, jenom zelený listy.

0zero7 Ty tvoje kytky teda valí, jede list za druhým. Já budu muset tu orchidej rovnat, aby ten jeden jediný květ vynikl. Pokud přežije, fotku přidám.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:52

Tyhle dýně ve velikosti lidské hlavy, měly být okrasné mini s bradavicemi ve žluté barvě. Akorát to těm semínkům zapomněli říct. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. července 2021 13:54

A jsou takto všechny a je jich hodně.

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 29. července 2021 14:45

Kan Hammmmba jim

Ale obecně nejde dopředu říct, jak budou okrasné vypadat, i na jedné rostlině různé.

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 29. července 2021 15:11

Jak jsem nadavala, ze gladioly nepokvetou, tak prece jen asi 2/3 si vzpomnely, co je jejich povinnost. Ovsem rozkvetou nekdy koncem srpna pocitam, sazela jsem je dost pozde.

Online brrr
Avatar
12305 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:01

U nás floxy trochu zahlušuje brotan

Online brrr
Avatar
12305 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:02

A jiřina. Původně jich bylo pět, jen tři přežily najezdy slimáků a vypadá to, že pokvete jen jedna.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:23
Reakce na Mha:

Pinot Noir Ty mlč, ty tajný agente všech zahradnictví!

Já mám teda z večerky jen byliny, ale už mám vyhlidnuty v xxl oblečení jeden hezky tvarovaný bobkovy list. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:30

Pinot Noir ta posledni fotka! super!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:38

MP Meri Ze! Pres noc se trochu rozvinuly, tak uvidime. Pisou ze roste pomalu, no kecaj mozna.

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:39

0zero7 MP Meri mate tie alikacie teda nadherne. Uz uz premyslam kam by mi vosla

jamam len take tie obyc kvety, ale neodolala som alokasii “modliacesa ruky” a tu som teda vzala. 

A vsade mam zelenec lebo mi je luto vyhodit vyhonky

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:42

A mně kvete čemeřice

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:42

A kaktusovy kosik ehmehm

A divna hlava

Zvysok sa letni na terase

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 17:42

Sweet Potato teraz????

Krasna je

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. července 2021 18:08

Kan Uka uka, jaka to je? Ja bych chtela mozna (nemam misto uaaa) jeste nejaky, fakt se mi libi. Kytky jsou jak urvany, cekam kdy stromanthe rozvine novy listy, ma je a porad nic. Ale pilea mi nejak zdecha, nevim proc, prendala jsem ji na vic svetla, neprimy, na slunci hnedla, a porad je nejaka nedomrla, chjo.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. července 2021 18:20

Janulik03 Ta je ale! Jak se jmenuje jeste jinak? me to nic nehaze na "modlici ruce" nebo prayer hands, neni to Wentii? 

Koukala jsem i na obrazek rostliny a teda nevim! Nebylo na tom napsany latinsky jmeno? Je moc hezka!

Zelenec mam ted jeden (spider plant) a asi mi cernaj a schnou konce listu, nevim proc. A nebo jsem si nevsimla v obchode. Pisou ze to muze byt bud moc vody nebo malo, no tak dik!

Hlava ma hezkou kytku!

Sweet Potato Cemerice krasna!