Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 18:50

0zero7  

ALOCASIA CUCULLATA

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 29. července 2021 18:54

0zero7

Teda nechcu žalovat, ale všimla jsem si, že na druhé fotce je sova...

Tady v jednom vlákně souběžně běží diskuze o sovím světovém převratu

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. července 2021 18:58

Janulik03 Aaaaa! Dik moc! Uz vim, tady se ji rika Hooded dwarf (elephant) ear. Je krasna!

Mha Ja nic neviiiiim, kde jak co? Mi vzdycky neco unikne!!

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 19:17

Mha  milujem sovy 

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 29. července 2021 20:41
Reakce na Janulik03:

0zero7 MP Meri mate tie alikacie teda nadherne. Uz uz premyslam kam by mi vosla

jamam len take tie obyc kvety, ale neodolala som alokasii “modliacesa ruky” a tu som teda vzala. 

A vsade mam zelenec lebo mi je luto vyhodit vyhonky

​to je kalísie, ten obřík? Ta je

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 21:15

Ounz ano len uz je od hliny mierne vytiahnuta  co nastastie v tej vyske to nie je vidiet. 

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 29. července 2021 21:53

Janulik03 Ako sa volá ten krásny kvet vedľa zelenca?

Offline Ounz
Avatar
20486 příspěvků moje polička 29. července 2021 22:26

Janulik03 moc pěkná je 

Offline Janulik03
Avatar
20162 příspěvků moje polička 29. července 2021 22:26

Biely kvet callisia repens

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 29. července 2021 23:20

Pinot Noir teď nějak nestíhám, ale teda tobě musím složit poklonu. Co tys s tou zahradou udělala a dvě malý děti u toho - jsi hodně dobrá

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 23:20

Mha takže přitvrzuju: monarda čili zavinutka. Takový trochu dřevnatějící keřík s krásně tmavě zelenými listy a různě růžovými, fialovými nebo červenými květy. Celá rostlina voní! Prý po bergamotu. To nevím, ale voní. Léčivka na všelicos. Bohužel nemůžu nalákat hezkou fotkou, mám jednu rostlinu z loňska, ale byla na blbým místě, takže je přesazená a má zatím jen dva květy. Ale včera jsem zasadila šest dalších

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 23:22

crazydaisy děkuju

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 29. července 2021 23:26

Janulik03 tak tebe ta džungle sežere ze zahrady i zevnitř domu

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 23:32

Jo a africkou kopřivu, coleus, tu potřebuje každý! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 29. července 2021 23:33

brrr Jiřina je krásná, i kdyby byla jenom jedna

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. července 2021 06:11
Reakce na Janulik03:

Biely kvet callisia repens

​Ďakujem.

Online brrr
Avatar
12305 příspěvků moje polička 30. července 2021 07:05

Pinot Noir Pevně doufám, že květů bude víc na té jedně, ale původně to měl být celý záhon. No, spíš záhonek.

Mě fascinuje, kolik máš druhů kytek. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 30. července 2021 07:09

brrr mně to nějak přibývá i samo od sebe. Mám tu třeba skupinku platycodonů nebo pupalku, které jsem rozhodně nezasadila ani nezasela já. Už si mě nacházejí samy

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. července 2021 11:38

0zero7 která to je nevím, čekám až se zvetí, spodní listy Maj po sobě skvrny, tak zatím čeká v separaci čerstvě přesazená, kořeny přes noc v lignohumátu.

Offline Sweet Potato
Avatar
40153 příspěvků moje polička 30. července 2021 12:03

Slézovka ze směsi semen letniček.