Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. července 2021 12:07

A moje oblíbená džungle. Podrost afrikány, hvozdíky a šruchy, střed všechno možné, od cínií přes dračíky po lupiny, stromové patro slunečnice, jiřiny jim zdatně sekundují

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 30. července 2021 12:37

Konecne nam taky neco kvete

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:10

Kokoska Krásne!

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:17

Kokoska nádhera

Online Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:17

Kokoska Krása!

Offline Magráta
Avatar
8116 příspěvků moje polička 30. července 2021 13:18
Reakce na Pinot Noir:

brrr mně to nějak přibývá i samo od sebe. Mám tu třeba skupinku platycodonů nebo pupalku, které jsem rozhodně nezasadila ani nezasela já. Už si mě nacházejí samy

to jsem si včera koupila na trhu

Online 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 17:29

Pinot Noir coleus bozi! Chtela bych nejakej dovnitr. Jsou krasny!

Online 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 17:34

Kan Ta je krasna! Koukam a teda vubec nevim ktera to je, takovou jsem snad jeste vubec nevidela! 

Online 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 17:36
Reakce na Sweet Potato:

A moje oblíbená džungle. Podrost afrikány, hvozdíky a šruchy, střed všechno možné, od cínií přes dračíky po lupiny, stromové patro slunečnice, jiřiny jim zdatně sekundují

​Ty jo! Mas to nadherny fakt! Moji byvali domaci meli takhle divokou celou zahradu, krasne to v lete vonelo nahoru. Kokoska To je taky super, co to je?

Online Sweet Potato
Avatar
40152 příspěvků moje polička 30. července 2021 17:51

0zero7 Díky. Teď nutně potřebuju tu kytku, co prý voní bergamotem. Pinot Noir ?

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 30. července 2021 19:01

0zero7 to zluty je nejaky mochnovec, to vysoky ibisek.

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 30. července 2021 19:39

Sweet Potato zavinutka, monarda.

Máš krásnou džungli. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29790 příspěvků moje polička 30. července 2021 19:39

Kokoska ten ibišek

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. července 2021 20:06

Pinot Noir Tak to teda potřebuju, tu monardu. Dočetla jsem se, že z jedné odrůdy jde dělat čaj

Ale teď kde ji seženu?

V papírnictví?

V obuvi?

Na vlakovém nádraží? 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 30. července 2021 20:44

Mha v zahradnictvi flos

Online Mha
Avatar
příspěvků moje polička 30. července 2021 20:53

moora Tam mají jenom didymovou, já chci tu čajovou citriodoratovou. Ale jsou i semena, tak si ji příští rok vyseju, ta se mi fakt líbí.

Offline Kokoska
Avatar
34680 příspěvků moje polička 30. července 2021 20:57

Pinot Noir jo, z toho mam radost.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. července 2021 20:58

0zero7 Taky nevím, podle toho obrázku bych řekla, že wentii, ale 100% si jistá nejsem. 

Online 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:06

Kan Ta tvoje Ma vic spicaty listy. Prave jsem nic takovyho nezahlidla. Tak jsem zvedava. Na tenhle obrazek jsem taky koukala. Jeste zkusim insta!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 30. července 2021 21:11

Slunečník s fotovoltaikou