Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:39

Hugovi se dneska v záhonu dost líbilo 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 19:42

vanilka tak to je vrchní kontrolor, koukám. Ten bude očumovat každou novou kytku

Offline Magda
Avatar
255 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:21

Pinot Noir ty dluźichy! Máš to moc krásné!

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:25

Pinot Noir Očumovat může, hlavně ať mi tam s Kvídem nese.ou .

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:30

vanilka

AA jde tomu nějak zabránit?

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 20:35

Mha těžko. To je holt úděl soužití se zvířátky. Pes mi zas všechno očůrával a vyhrabával, to bylo horší. Kočky mi nikdy nic nezničily, jen je to nepříjemný na exkrement narazit a uklízet to. Přitom záchod mají. Venku je to asi baví víc. 

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 21:52

vanilkaPočkej - chceš říct, že kočky chodí exkrementovat na domácí půdu?! Jedině přes plot k sousedům...

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 23. zaří 2021 22:05

Hanka H Asi má Vanilka záhonky výjimečně kypré a přívětivé. Já přes prázdné záhony, které by mohly svádět, přes zimu vždycky pohodím nějaké chrastí.

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 07:28

Sweet Potato Kypřím, pravda. A kytičky na jaře vždy mulčuju a to se kočkám taky dost líbí, bohužel.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 07:48

Janulik03 co je ta malá "potvora"? Něco takového by se mi líbilo na přisazení ke vzrostlým kytkám.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:07

letolet peperonia rotundifolia

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:48

Janulik03 díky za info k cíniím, taky bych je chtěla. Mně se líbí oranžové a růžové.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 08:50

vanilka no naši zahradu považují za svůj záchod kočky z celého širého okolí

Offline vanilka
Avatar
2160 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 09:09

Pinot Noir Takovej nešvar no. Je to pitomý, chápu.

Offline brrr
Avatar
12303 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 09:42

Pinot Noir Pořiďte si psa a máte po problému

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 09:57

brrr ono bude stačit, až to všechno zdžunglovatí, do aster, růží a mezi kosatce se nehrnou. Nejvíc je lákají ty nové načechrané záhonky.

Offline letolet
Avatar
742 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 10:00

Janulik03 děkuji, poptám se po ní 

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 12:04
Reakce na Sweet Potato:

Kdo to tu tyhle krásky zval plevelem?

Pinot Noir Já! A neodvolám! :-) Už jsem zase tahala kořeny snad z metru a stejně se mi přetrhly a nepodařilo se mi to vytáhnout všechno. Takže na jaře zase znovu

Offline notna
Avatar
9384 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 12:10

Pinot Noir Vilemina Janulik03 Krásné kytky máte! Omlouvám se, jestli jsem někoho vynechala. Se tu kochám! Já teď zahradu zanedbávám, nějak nestíhám. Jak je už brzy tma a škaredě, ani nefotím. Ale tak snad o víkendu.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 24. zaří 2021 12:10

notna A my to draze kupujeme