Sweet Potato to je fitonie, ona tam přes zimu nevydrží, je to tropická rostlina. zatim to zvládne a když bude v noci zima, tak jim zavřu zasklení. ja to mám celé místo docasne kytky na stůl. Když přežije měsíc, tak ji možná přesadím dovnitř.
Mám ve druhém ještě africké kopřivy, to je podobna kytka a zatím prosperuje.





