Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 03. října 2021 19:17

Sweet Potato to je fitonie, ona tam přes zimu nevydrží, je to tropická rostlina. zatim to zvládne a když bude v noci zima, tak jim zavřu zasklení. ja to mám celé místo docasne kytky na stůl. Když přežije měsíc, tak ji možná přesadím dovnitř. 

Mám ve druhém ještě africké kopřivy, to je podobna kytka a zatím prosperuje. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 04. října 2021 22:59

Karoleena Ty jo, super!

Sweet Potato krasna zahrada u znamych!

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 04. října 2021 23:11

Vazbám od clothilde nemůžu konkurovat , ale zlikvidovala jsem poslední krásenky, tak bude mít syn kytku pro paní učitelku do školky.

Offline continuity
Avatar
42727 příspěvků moje polička 04. října 2021 23:20

Pinot Noir je parádní. 

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. října 2021 06:29

Pinot Noir Máš to pěkný.

Offline 4n4
Avatar
250 příspěvků moje polička 05. října 2021 08:56

Pinot Noir Krása. Já jsem měla letos nějaké defektní krásenky, vyrostly sice do dvou metrů, ale první květy se objevily až před týdnem.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 05. října 2021 09:12

Pinot Noir toto sú najkrajšie kytice, vidno, že kvetinová záhrada je tvoja srdcová záležitosť. A pri dvoch malých deťoch si aj šikovná, stíhaš toho veľa. 

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 05. října 2021 14:19

Pinot Noir 

Nevěděla bys, co je to za kytku? Je to tedy trochu jako plevel, ale hezky to kvete

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 05. října 2021 14:23

Vilemina to by mohl být Turan.

Mám i astru, která takhle vypadá, ale má drobnější listy. Tak asi ten turan. Mám fialový a vypadá skoro stejně.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 05. října 2021 14:26

Pinot Noir dík. Ono to dlouho nekvetlo a vypadalo to jak nejakej nálet, ale teď docela hezký. Posekala jsem zahradu, pomalu likviduju odkvetly kytky, je to už echt podzimní.

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 05. října 2021 14:56

Vilemina máte to tam útulné. A to víno . Jak se na něj pak člověk může zlobit, že? 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 05. října 2021 14:59

continuity Kan 4n4 milacka Děkuju. Kytičky si dělám často, ale je mi líto stříhat kytky, nemám jich zas tolik. Takže jsou většinou takové "odpadní" . Co polámou kluci, vítr, nebo sekačka, co překáží, odkvétá. Nebo leze od sousedů.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 05. října 2021 14:59

Pinot Noir úžasně cloní z ulice(jde tudy turistická cesta a lidí milión), tak mu i odpouštím to prorůstání travnikem

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 05. října 2021 15:09

Vilemina mas na zahrade potok?! Veeeelka zavist

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 05. října 2021 15:16

moora kdepak, jen odvodni kanál, kudy teče voda jen při opravdu velkým dešti(odvod z celého bloku). Ale potok by se mi líbil velmi

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 16:52

Pro Pinot Noir trocha depresivního odkvetáni jako důkaz, že nemám ani jednu Astru. Ani malinkou. A fakt jsem hledala. No, polepším se.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 05. října 2021 16:58

Mha vidim bielu dynu? Poprosim aka je to odroda, tu by som chcela. Pokial to teda nie je patizon.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 17:03

Janulik03

To je odrůda acorn, jako tvar žaludu, ale vydrží dlouho uskladněná, roste hodně bujně, potřebuje kolem sebe prostor. Někdy může být i do žluta nebo do zelena, není na to spolehnutí. 

Na jídlo, na zavaření, do buchet i jako zelí. Pěstuju druhým rokem, v obou případech nezklamala. 

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 05. října 2021 17:15

Mha dakujeem idem pozriet ci zozeniem semena.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 05. října 2021 17:58

Mha A to je pěkné. Dyně je teda top u nás se vyšplhala na desetiletý ořech, ale plody nikde.