0zero7 Paráda. Vzdušňáky vracíš do květináče? Moje je má dost houževnatý a takový neohebný, jeden už jsem i ufikla.
Kytičky aneb zelené prsty...
0zero7 krásný. A vyčkej ještě, mě se zdá, že list i po rozvinutí ještě vždy kousek naroste než zcela ztmavne.
0zero7 jednou budeš ráda za menší listy, dokáže se pěkně rozcapit.
0zero7 Nádhera ![]()
0zero7 Krásné! Vždy, když vidím monsteru, vzpomenu si na školní léta - tehdy byla všude, ale obvykle to byly takové chcíplotinky zaprášené, uschlé....
Prosím zdejší o radu - nekvete mi pryšec (zářivý). Mám ho blízko světla, ale ne úplně na parapetu. Listů má na několik kytek, trnů také.
Hanka H Myslím, že prýštec potrebuje viac slnka, teda asi na tom parapete, východné, juhovýchodné okno. ![]()
Hanka H já ho mám na okně v zimě a v létě venku, kvete dost.
Kan trochu my je omotavam okolo, ty mlady jdou. Ted mi jeden zdrhl a uz ztvrdnul tak smula. Kdyz to chytnes vcas Tak to jde dobre. Musi byt jeste ohebnej.
letolet vyckam!!!
Tak Betty no! Musela jsem loni ostrihat na dva listy tak je fajn ze roste! Spis me vytlaci to sloni ucho. Koukam na nej ze co jsem si to udelala!! Haha
notna dik!!
Biely kvet Ounz Díky, pokusím se mu najít světlejší místo.
Teď se právě pídím po nějakém multistojanu na květiny, ale aby to nebylo moc retro.
Uz!! Vyrostl pozdeji v roce nez drivejsi listy tak je mensi, covid lenoch!!
Ta je jak namalovaná! Krásná.
Pinot Noir dekuju ![]()
Kto to tu spominal ze po par rokoch prekopaval zahradu?
Tak prave som v tom stadiu. Zistila som ze uz vyzera zanedbane, prerastene a momentalne malo kvitnuca. Uz som vyhadzala spustu rastlin ktore sa premnozili a vytlacili ine. Zostava za mnou poloprazdna plocha. To bude narocne vymysliet koncept nanovo. Kry zostavaju .
Idem skumat co by som tam dala.
Viem ze chcem krasenky , ale tie su letnicky. A spustu verbeny.
Může být alocasie v koupelně? Na západním okně? Včera jsem si jednu jako spravná ovce taky koupila.
Tip pro pražské a okolní. Příští víkend bude v Zámeckém zahradnictví Ctěnice tahle prodejní akce.

Janulik03 ja. Nebylo teda po par letech, ale spis desetiletich. Jsem to chtela jen prorezat, ale jak neznam v nicem miru, slo to dolu komplet...
Janulik03 i já. Z původního osazenstva zůstalo tak 10%. Jinak vše pryč. Ale ty máš o dost větší zahradu než já, abys to do zimy stihla! ![]()
moora sami aj zdalo ze ty.
vanilka no vyhodit ide rychlejsie len co tam potom dat. Uz som kopu rastlin prerozdelila, vykopali sme dva kere ruzi, presadili astry ktore uz liezli az do rododendronov. Vykopala som takmer vsetko zo skalky. No uvidim co z toho bude.
Ale laliovky uz nechcem, tie teda zarastli vsetko, je to pliaga.
Janulik03 jestli je laliovka denivka, tak tu už taky nechci. Hrozný plevel, navíc stále plný slimáků
vanilka mně se ty denivky nikdy moc nelíbily, kvanta listů, které nejsou nijak pohledné, a málokteré květy se mi líbí. Po těch jsem nikdy netoužila.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my



