Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 18:00

Janulik03

Zkus Cream of the crop

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 18:02

Kan

Nám se vyšplhala kalebasa k sousedům, tam ji asi odklonili(  nevidím k nim) a jak se vrátila, tak u nás jsou plody.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 05. října 2021 18:04

Mha U nás se velmi úspěšně pokusila o anexi sousední zahrady ačokča. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 05. října 2021 18:08

Sweet Potato

Ačokča mi utíká pořád, sklízí všichni, sousedi, návštěvy, okolojdouci... Plevel jeden. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 06. října 2021 12:38

Vilemina nám to víno v létě utrhlo plot, takže jsem uřízla deset centimetrů nad zemí a už je skoro v původním tvaru.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 06. října 2021 13:18

Pinot Noir jo, je to potvora, ale tedy fakt krásně vybarvená!

Offline Renusatko
Avatar
11684 příspěvků moje polička 06. října 2021 14:04

Pinot Noir Já mám tu jeho barvu na podzim moc ráda. Je to strašně fotogenické.

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 07. října 2021 10:25

Hádanka. Co to je?

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 07. října 2021 10:43

Sweet Potato To bude nějaký spadlý květ-ibišek? :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:02

Garfie Se samo

Offline Pinot Noir
Avatar
29781 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:03

Sweet Potato ježiš, toho bych se bála

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:25

Sweet Potato Ty jo, ale tak to je úžasný!!!  Už chápu, kde berou ten sušený!

Hele a jak jsem to tady dočetla, ti tvoji známí, co pěstují kaki, mají ho normálně venku? Je to nějaká spciální odrůda? Já jsem si vypěstovala asi pět kousků z pecek, co jsem si dovezla z Japonska, tam to roste všude, i u nás na severu, kde byl sníh, ale celkově je tam přece jen tepleji a hlavně nejsou ty opožděný jarní mrazíky. Pořád mám strach je dát do hlíny. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. října 2021 12:58

Garfie ono je jich vic druhu, nektery jsou vic mrazuvzdorny

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 07. října 2021 13:01

moora Tak já nevím, možná udělám pokus a jedno obětuju....:-) Ale teď už je asi pozdě, musím zjistit, kdy se sází. Jen my máme zahradu na sever, to asi taky nebude nejlepší místo. :-(

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 07. října 2021 13:05

Garfie to japonsky je choulostivejsi, k venkovnimu pestovani se doporucujou spis krizenci s tomelem virginskym

Offline Garfie
Avatar
28441 příspěvků moje polička 07. října 2021 13:34

moora Tak teda raději neobětuju.  Ještě se pořád vlezou do květináče!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. října 2021 05:23

Sweet Potato ha! To je super!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 08. října 2021 05:28

Uz!! Vyrostl pozdeji v roce nez drivejsi listy tak je mensi, covid lenoch!!

Offline Sweet Potato
Avatar
40146 příspěvků moje polička 08. října 2021 08:07

0zero7 Krása.

Offline Janulik03
Avatar
20160 příspěvků moje polička 08. října 2021 08:19

0zero7 nadherna obdivovala som uz na ig. 

Celkovo rada vidim tvoj byt vzdy ma potesi. Krasne kvety, obrazy