Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. října 2021 21:03

Kokoska Květ a nebo listy jsou olepené? Já ty masožravky moc numím, nikdy nevím jestli žerou a nebo jsou žrány. Zlikvidovala jsem doma tři rostlny různých druhů-

Offline Pinot Noir
Avatar
29787 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:20

0zero7 ty máš ty pokojovky tak krásné! Ale to je i tím hezkým prostředím, kde fotíš. V tom našem momentálním bordelu by to tak nevyniklo.

Vytáhla jsem díky tobě i nějaké obaly na květináče, co ležely ladem. Měla jsem dlouhou dobu všechny jen bílé a když jsem nějaký barevný dostala, vyměnila jsem ho za bílý, ale na tvých fotkách vidím, že různobarevné vůbec nevadí!

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:27

Kan listy

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 29. října 2021 23:27

Jmenuje se to tučnice.

Offline continuity
Avatar
42731 příspěvků moje polička 30. října 2021 00:13

Masožravé kytky se ukázaly jako velice efektivní v boji proti drozofilum, vždy jsme jich mivali na podzim dost. Teď můžu nechat na lince rozdělaný citrón a nestane se nic! 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 30. října 2021 23:33

Kokoska tucnice chyta musky na lepkave listy. Vypada zdrave.

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2021 05:33

Pinot Noir dekuju!

Mela jsem driv hodne bilych kvetinacu, ale ty barevny me ted bavi. Spis se mi libi takovy lehce retro barvy, horcicova, stredne mentolova, pudrove ruzova, taupe bezova. Jeste jsem objevila moc hezky kvetinace z toho klasickyho materialu. Meli uz jenom jeden a pak obrovsky, ale jsou bozi! 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 31. října 2021 05:36

Pinot Noir Pak uka ty barevny az je rozdistribuujes (omg je to slovo?)

jeste teda jsem koupila ted hezkej pro philodendron. To uz jsem si povidala s Ounz jaka je to super kytka. Fakt je miluju, nenarocny a furt roste. Mam 5 ruznych a vsechny super. 

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 31. října 2021 09:29

0zero7 krásnej. A jinak já jsem taky v klubu květináč každej pes jiná ves..páruju je hlavně s kytkama

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 31. října 2021 13:40

continuity

Fakt to pomůže?

My máme vždycky nějaký nálet na podzim, většinou si je doneseme v jabkach na mošt.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 31. října 2021 20:30

Mozna si pamatujete muj na terase zapomenutej vanocni kaktus obsypny poupaty. Tak takhle to dopadlo po preneseni domu.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 31. října 2021 21:45

Ginger Vianočným kaktusom prospieva, keď ostanú na balkóne či terase aj počas chladnejších dní, kvitnú potom krásne po prenesení dnu.

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 31. října 2021 21:51

A môjmu rhipsalisu sa darí skvele.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 31. října 2021 22:24

Biely kvet vsak ja jsem je brala domu az v rijnu, ale to uz byl ten prvni pred rozkvetem. Mela jsem obavu, ze poupata opadaji. Nakonec to dopadlo dobre. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 04:58

Ounz parovani S kytkama. To je presny!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 04:59

Ginger Biely kvet ty jsou teda!!!

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 06:45

Biely kvet nadherny ripsalis

Ginger tak ten kaktus mas prekrasny

ja mam len biele a este len nasadzuju puky

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 06:51

Janulik03 diky a bilej je taky krasnej. Uvazuji o nem.

0zero7 diky, kytky se u tebe maji jak na zamku a podle toho vypadaji.

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 06:58

Ginger mala som tmavo ruzovy a ten uhynul. Ten tvoj cerveny ma uzasnu farbu

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 01. listopadu 2021 08:29

Dnes jde do světa, mám ji od listu., byl to řízek od kamarádky, ale moc se rozjela a mám ještě jednu. Takže pápá. Nová majitelka má zámek, tak doufám, že si sednou.