Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:22
Reakce na Sweet Potato:

Pomooooc, molice!

​nenene!! Zvladlas to??

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:32

Ty jahody a maliny!!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:34

Ounz cervec je to malicky bily co produkuje hnusny sitky ala pavouk?? Eeeee

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 03:40

Ja cekam ze mi to tady prestane rust a porad nic. Oba philodendrony vyhodily novej list. To samo fikusy a mala monstera (ten se loudal rok teda). Novej monsterak Se blbe foti zatim. slonimu uchu se dari zda Se!

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 29. října 2021 08:42

0zero7 Jo Kanada! U nas molice a slimaci, u vas jeleni! Akorat vysledek je podobnej, sezrano a ozrano.

Offline Sweet Potato
Avatar
40150 příspěvků moje polička 29. října 2021 09:39

0zero7 To se uvidí, až se vrátím. Nacpala jsem tam nějaké žluté lepivé papírky, ostříhala to nejhorší (bohužel napadly ibišek obsypaný poupaty) a postříkala nějakým sajrajtem z Obi. Ten mne mimochodem vyšel docela draho, šla jsem pro něj kolem výprodeje cibulovin (tence plakaly a volaly "zachraň nás") a kulaté sanseverie.

Offline Ounz
Avatar
20485 příspěvků moje polička 29. října 2021 10:12

0zero7 no, něco takovýho. Ale už pstříkáno, tak uvidíme. Ty máš kytky krásný.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 29. října 2021 10:20

0zero7 Máš krásné kytky ! Raději se sem už dívat nemůžu, teď musím nutně koupit nějaký stojan (nejlépe už složený a jenom zaklapnutý). V plánu je JEDNA !!!! monstera, pravděpodobně ta opičí.

Fíkus je lyrata - to jsem zjistila vlastně až nedávno, do té doby to byl prostě fíkus. Sweet Potato také jsem zápasila s nežádoucími muškami, kupovala jsem kdeco, ob týden měnila žluté lepicí papírky, nakonec jsem se poradila v obyč květinářství a koupila mospilan (tekutý, cena něco málo přes 50 korun). Pomohlo to v řádu dvou tří týdnů - opakovala jsem od té doby ještě jednou a je to pod kontrolou.

Offline Sweet Potato
Avatar
40150 příspěvků moje polička 29. října 2021 10:21

Hanka H Děkuju, píšeu si.

Kdyby z těch molic aspoň nebyl ten lepkavý hnus všude kolem. Umyla jsem okno a v zápětí tahle pohroma.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 29. října 2021 10:37

0zero7 No fesak ale  Tak uz mame vinika, kazdou noc neco ocese. A je to srnka. Trochu jste me znejistely tady, jestli to nebyly nejake deti

Offline Janulik03
Avatar
20161 příspěvků moje polička 29. října 2021 11:35

0zero7 diik seneccio zije svojim zivotom aj som ho dala zakorenit tak uvidim ci sa chyti. 

Ty mas krasne kvety vyzeraju spokojne

Offline Sweet Potato
Avatar
40150 příspěvků moje polička 29. října 2021 12:29

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 29. října 2021 17:18

0zero7 Máš to nádherný! 

Sweet Potato To snad není ani možný. Asi si budu muset začít dávat pozor, dnes jsem si stříkla do obličeje floristické lepidlo ve spreji, kolegyně křičela, hlavně vydrž nemrkat!

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:25

Kokoska ti slimaci toho zvladnou snad vic nez jelen!

Sweet Potato ten krasnej ibisek co jsi davala fotku? A sakra. Neprodava se v cesku takova smes s uzitecnym hmyzem co sezere vsechny skudce? Me to zabira pokazde spolehlive. Ten broucek se jmenuje 

stratiolaelaps scimitus

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:27

Ounz ty jsou desny! Mela jsem na alokacii a vratily Se jednou. Umyla jsem podruhe jarem a dala ten grub grenade a dobry. Drzim palce!! A dik :)

Jos je tam! Chodi na dezert. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:28

Janulik03 nahlas Pak jestli zakorenil. A Dekuju. 

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 18:28

Sweet Potato jezis! 
Kan dekuju!

Offline Kokoska
Avatar
34675 příspěvků moje polička 29. října 2021 19:58

Sweet Potato segra si poridila masozravou kytku a ta je olepena nejakyma munkama. Ale spis to jsou takovy malinky musky. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40150 příspěvků moje polička 29. října 2021 20:45

0zero7 A až sežere všechny škůdce, nepustí se do nás?

Offline 0zero7
Avatar
11736 příspěvků moje polička 29. října 2021 20:46

Sweet Potato Fakt ze jo. Akorat to musis koupit nekde kde to poslou rychle at to muzes nasypat do kvetinacu a jsou porad zivi. Me to zachranilo letos dvakrat.