Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 08:58

Sweet Potato staci pridat perlit do zeminy aby bolo lahsia

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 09:02

Toto je zvysok starceka a este sa mi ulomil kusok  vianočného kaktusa tak su spolu. Moc si ich nevsimam

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 10:37

Janulik03 tak snad nebudou plevelit moc, ale zatím bych jich víc jenom uvítala. Na jednu stranu se můžou šířit dle libosti, a z druhé je usměrní sekačka.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 11:28
Reakce na Pinot Noir:

Ty sasanky jsou boží, asi jich potřebuju víc. 

​to tedy

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 12:09

Pinot Noir Taky mám skoro samé fialové.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 12:12

Sweet Potato jsou jak namalované.

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 12:20

Pinot Noir oni sa šíria oddenkami po zemi, regulacia je jednoducha. . Mate ich obe sj Sweet Potato krasne 

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 12:21

U nas teda narcisy a hyacinty zatial

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 12:43

Krásně vám to všechno kvete, to je tak slastný pohled, květiny, stromy, jen to sucho je hrozný.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 12:52

Radostné Velikonoce všem!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:11

Prosim vas, zavrete ty zahradnictvi!

edit: jen jsem prochazela kolem...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:12

A blby dotaz, cim nahradit travnik, aby to bylo pochozi?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:17

moora to jsem tu nedávno řešila, nakonec jsem pořídila osvědčený barvínek, pak dva druhy nějakých nízkých půdokryvných brslenů a úrazníky. Bude to teda jen pro občasný sešlap, tak to snad zvládnou. Nejodolnější mi připadá ten barvínek.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:19

moora ale ty devaterníky a rozrazily jsi rozhodně potřebovala! Kaštan taky. A všechno ostatní stejně tak!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:35

Pinot Noir barvinek z ceho mnozit mam, ted jsem dovlekla z obi jeste tmave ruzovej a bilej. Akorat je to zapadni strana, dost upal. Ale zkusim. 
strasne se mi tu rozplevelilo neco, co vypada jako jestrabnik, tak ho mozna necham, at dela, co umi. 

ke koupi rozrazilu jsi me inspirovala vloni, jsou uzasny!

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:51

moora tady je jeden z těch brslenů:

https://www.zahradnictvi-flos.cz/euonymus-fortunei-tustin-brslen-fortuneuv-tustin.html

A pak ještě kultivar Kewensis. A ze Spomyšle za 49 korun.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 14:59

Pinot Noir dik :)

Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 16:33

mooradobry nakup

My sme skusili na kuse travnika nechat mach. Uvidime ci to bude dobré. 

A magnolia uz začína.

Offline Vlm
Avatar
897 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 16:55

Janulik03 nádhera

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 19:40

Janulik03 i u nas