brrr tak jiřiny jsem nekupovala. Ale zní to teda jak jiná firma.
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir Na semena muzu zlehka doporucit Planta naturalis. Vede to kamarad, takova mala rodinna zalezitost. Kupovala jsem semena nekde jinde a vubec mi tehdy nedoslo, co kupuju ![]()
Tak hyacinty už i u nás. Ale zatím jen na plném slunci, ve stínu sotva lezou listy.

...prosím zkušené o radu -
je možné dát "Tchynin jazyk" ven.?, a může být venku i když jsou třeba ještě přízemní mrazíky.?.
Děkuju...![]()
Miru Myslím, že vonku v tieni byť môže, ale určite pri vyšších teplotách. ![]()
Pinot Noir Krásné. Tady už pomalu končí.
Miru Neeee! Letnit ho můžeš, ale žádnou pokojovku nemůžeš dávat ven takhle brzy.

Díky moc!.
Sweet Potatojuuuu.![]()
Rozbila jsem si svuj oblibeny hlineny hrnec...![]()
Tedy puklici a ta ustipla kraj hrnce takze ho odvezu zpet do recka dozit a chci do nej dat kytky,poradite jaky?
nic co roste do vysky a takovy hustejsi aby to bylo.Dekuji.
Zarinya Chceš to dát ven?
Zarinya co netřesky? Ty jsou ale do výšky asi moc málo. ![]()
Sweet Potatojj ven.:-)
Pinot Noirjdu kouknout na google.:-)
Pinot Noirasi bych radsi nejaky drobnokvety kytky.Ale ty netresky asi nechteji moc vody...![]()
Zarinya Prakticky žádnou vodu nepotřebují.
Z těch drobnokvětých se mi v nádobě osvědčují lomikameny. To je taky nenáročné.
Zarinya lomikámen vpravo.

Zarinya a pak tařička by šla. Mně roste v tvárnici, takže taky vlastně v nádobě.

Pinot Noirjo neco takoveho,to je super.:-)Snad mi to taky bohate pokvete nektery obrazky na gooogle nic moc.![]()
Pinot Noir a neco modreho bys mela?![]()
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my

