Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 11. dubna 2022 19:42

brrr tak jiřiny jsem nekupovala. Ale zní to teda jak jiná firma. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 11. dubna 2022 21:01

Pinot Noir Na semena muzu zlehka doporucit Planta naturalis. Vede to kamarad, takova mala rodinna zalezitost. Kupovala jsem semena nekde jinde a vubec mi tehdy nedoslo, co kupuju

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 12. dubna 2022 19:30

Tak hyacinty už i u nás. Ale zatím jen na plném slunci, ve stínu sotva lezou listy.

Online Miru
Avatar
16643 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 07:58

...prosím zkušené o radu -

je možné dát "Tchynin jazyk" ven.?, a může být venku i když jsou třeba ještě přízemní mrazíky.?.

Děkuju...

Offline Biely kvet
Avatar
4145 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 08:07

Miru Myslím, že vonku v tieni byť môže, ale určite pri vyšších teplotách.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 08:10

Pinot Noir Krásné. Tady už pomalu končí.

Miru Neeee! Letnit ho můžeš, ale žádnou pokojovku nemůžeš dávat ven takhle brzy. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 08:16

Online Miru
Avatar
16643 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 08:25

Biely kvet Sweet Potato 

Díky moc!.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:10

Sweet Potatojuuuu.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:13

Rozbila jsem si svuj oblibeny hlineny hrnec...

Tedy puklici a ta ustipla kraj hrnce takze ho odvezu zpet do recka dozit a chci do nej dat kytky,poradite jaky?

nic co roste do vysky a takovy hustejsi aby to bylo.Dekuji.

Offline Sweet Potato
Avatar
40132 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:36

Zarinya Chceš to dát ven?

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:37

Zarinya co netřesky? Ty jsou ale do výšky asi moc málo.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:41

Sweet Potatojj ven.:-)

Pinot Noirjdu kouknout na google.:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:48

Pinot Noirasi bych radsi nejaky drobnokvety kytky.Ale ty netresky asi nechteji moc vody...

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:50

Zarinya Prakticky žádnou vodu nepotřebují. 

Z těch drobnokvětých se mi v nádobě osvědčují lomikameny. To je taky nenáročné. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:53

Zarinya lomikámen vpravo.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:55

Zarinya a pak tařička by šla. Mně roste v tvárnici, takže taky vlastně v nádobě.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:57

Pinot Noirjo neco takoveho,to je super.:-)Snad mi to taky bohate pokvete nektery obrazky na gooogle nic moc.

Offline Pinot Noir
Avatar
29768 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:57

Zarinya a díky moora znám a mám i tařici, ta ještě nekvete, ale kvete žlutě, taky dělá neuvěřitelné kopce květů a je taky maximálně nenáročná.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. dubna 2022 09:59

Pinot Noir a neco modreho bys mela?