Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20155 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 19:56

moora aaaach to je krasna farba

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 20:23

Pinot Noir mne tuhle sasanku zreguloval krtek. Loni krasny trs, letos dva male kvitky. 

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 20:27

moora jestrabnik je skvelej misto travniku. Nemusis to sekat, zluteto kvete. Za mne sama pozitiva. Zkusila bych jeste pridat plazive mochny. Upal jim nevadi a najdou se na kazde mezi.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 20:34

Ginger to mi pripomina: mate plno pampelisek v travniku? Udelejte z pampelisky svou oblibenou kvetinu :) asi si teda oblibim jestrabnik :)

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 15. dubna 2022 20:59

moora tak nejak. Na seznam bych jeste pridala sedmikrasku. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:24

Niečo mi kvitne a neviem, čo je to

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:35

milacka kamejka 

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:37

Janulik03 moora ty vaše magnolie jsou

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:42

Pinot Noir ďakujem, si profesionálka, vedela som, že poradíš.

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:44

milacka má nádhernou barvu a ty ji umíš vyfotit! Můj mobil to neumí, všechny modré kytky vyplivne jako fialové. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 12:50

Pinot Noir fotila som počas silného vetra, mám starý iPhone 7, ale fotí dobre.

Offline Pinot Noir
Avatar
29766 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:11

Narcisky z naší zahrady. 

Offline Isca
Avatar
4889 příspěvků moje polička 17. dubna 2022 19:52
Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:31

My máme zahradu typu nekoordinovaná džungle, ale už začínají kvést tulipány

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:36

Pinot Noir Nadherne. Nasim rostou v jedne casti zahrady vsude, miluju je od detstvi.

Offline Lamicka
Avatar
14161 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:37

Prosim, poradte co s timhle? Koupili jsme to s bytem. Da se to nejak zkratit a znovu zasadit. S kaktusy si vubec nevim rady.

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 11:45

Lamicka Kaktus z rodu nezvladatelných - pouští to po stranách odnože - ty je možno zasadit. Padá z toho binec. Před lety jsem ho vyšoupla z domu - rozrostl se, nebylo s ním možno manipulovat jinak než v kožených rukavicí a estetický přínos to nevyvážil. Klidně uříznout. Tenhle jedinec vypadá, že přežíval někde bez světla a zálivky - on to vlastně není kaktus - ale odbornice napíšou víc.

Online Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 17:20

Lamicka 

Není to kaktus, je to euforbia - pryšec trojhrannýKdyž to toho řízneš, poteče z toho "mléko". Bacha, dráždivé na kůži, hodně jedovaté.

Offline AprilTwelve
Avatar
1019 příspěvků moje polička 18. dubna 2022 18:09

Lamicka to jsme kdysi měli... melo to výšku skoro jako já..  pak se to na mě zřítilo..  bohužel jsem byla dost malo oblečená... od té doby už ho nemáme... ani mi nechybí....a taky byl v bytě tak nějak zapomenutej 

Offline Paní Ef
Avatar
příspěvků moje polička 19. dubna 2022 08:29

Lamicka Takový krásný pryšec! Buď přesadit (ideálně ve dvou lidech a v rukavicích) a vyšoupnout někam na světlo, nebo mu uříznout špičku (u toho druhého zúžení třeba) a dát do vody zakořenit (trvá to docela dlouho).