Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 12. května 2022 21:54

Pinot Noir krasna moc

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 12. května 2022 22:12

Pinot Noir tak to mám radost, že se povedla. Vypadá líp než na produktovce. 

Offline luciole
Avatar
1215 příspěvků moje polička 12. května 2022 22:35

brrr 

K růžím vysadit levanduli.

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 07:05

Pivoňky zatím takhle 

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 13. května 2022 07:15

Msice mame uplne vsude, merunka ma uplne scvrkle listy, na rajcatech byly okamzik po zasazeni, salvej je uplne obsypana. V zahradkarskych potrebach na muj dotaz, jetsli nemaji neco ne az tak chemickeho mi rekl, ze bud to bude chemicke a ucinne nebo bio a uplne na nic :(

Pinot Noir to bude pekny koutek s lavickou, az vse poporoste

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. května 2022 07:24

baltik

Mšice jdou i na rajčata? A na šalvěj?

Budu to muset ještě jednou prohlidnout.

Já používám saponatovou vodu a olej, je to jako Bioil, takže neúčinné

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 13. května 2022 08:12

Jos Skalka je moc hezká!  Já nějaké kvetoucí úlovky z procházky. 

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 13. května 2022 08:25

Garfie To srovnani ale neni fer . Az posles fotky nekde ze skandinavie, muzeme se bavit. Ale ted vazne, tohle je velka nadhera. Tam se kytkam musi darit.

Jinak my mame zatim takove sucho, ze ani ty msice jeste nejsou. Ale loni byly ve skleniku (na rajcatech!) v takovem poctu, ze nebylo skoro nic k urode. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 13. května 2022 08:26

Garfie to je krása! Ten štětkovec! Kroužila jsem teď kolem jednoho v OBI, ale zakázala jsem si ho!

Offline Garfie
Avatar
28428 příspěvků moje polička 13. května 2022 08:32

Pinot Noir Já takhle krásný snad ještě neviděla! A barva je teda úplně věrná. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 13. května 2022 09:58

Garfie to je nadhera

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 13. května 2022 10:01

Pinot Noirpekna lavicka.

Sweet Potato z tebe uz je taky zdatna zahradnice.

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 10:41

Garfie to je krásný

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 13. května 2022 11:36

Nákup kytek v Oboře spojený s lehkou autoturistikou

Offline continuity
Avatar
42700 příspěvků moje polička 13. května 2022 11:39

Vilemina jsem si říkala, že jste byli na výletě. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 13. května 2022 16:30

Takže milé dámy, která sem včera napsala TO slovo?!
Šla jsem pátrat, proč mám najednou úplně zdechlé lupiny, když po slizňácích ani stopy. A to, co jsem našla, je jak z béčkového katastrofického filmu! Ty mrchy musely zmutovat. Nebo jsem je vykrmila hnojivem.

Tak obří mšice jsem v životě neviděla, při pohledu na ně musí každému slunéčku hrůzou zblednout tečky! A je jich milión!

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 13. května 2022 17:41

luciole Levandule je asi o metr a půl dál. S tou chemii jste mě nepotěšily Sweet Potato a další

Offline brrr
Avatar
12302 příspěvků moje polička 13. května 2022 17:43

Pampelišky nad Slezskou Hartou

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:26

Já se to sem tedy bojím napsat, ale od února řeším na pokojových kytkách smutnice. Loni tak úspěšný mospilan nezabral (už tři balení), před pár dny jsem na základě nějaké intenetové pseudorady do květináčů zapíchala sirky, ale moc si od toho neslibuji. 

A jak píšeSweet Potato , zdají se mi dvakrát tak větší než ty loňské - připadají mi jako potomci nejsilnějších jedinců, kteří přežili nějakou hromadnou morovou ránu.

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:35

Hanka H mně zabrala kombinace lepových desek a posypání zeminy kamínky