SunEclipse Lepítka měním co týden, dala jsem jakési novodobé mucholapky i na květináče a okenní rámy, esteticky je to příšerné, a ty mrchy jsou tu furt. Kamínky zkusím - nějaké speciální?
Kytičky aneb zelené prsty...

Hanka H já jsem nasypala obyčejné akvarijní, podle návodu má být principem to, že jim to zabrání klást vajíčka.
rožce je tu celkem dost 
Azalky 
Rhododendrony 
Prvý kosatec![]()

A lúka stále krajšia.
Phloxy
Nemléč? (Konec plevelení)
SunEclipse Díky, zkusím!
Magráta ty jo, to je květů! Krása!
Vy mě tu všichni s těmi azalkami a rododendrony donutíte je chtít! ![]()
milacka ta tvoja lúka ![]()
Janulik03 vytešujem sa z nej, konečne nie je obrovská plocha zaburinená. Čo sa nedá povedať o susedovi, burina ich pomaly požiera.
milackanam akosi nejde. Budeme musiet na jesen vysiat znovu. A zas to cele pripravit . ![]()
Janulik03 nezávidím, pamätám, ako sme sa na nej nadreli my.
Magráta Krásné plevelení.
Já mám kromě výstavních mšic ještě výstavní zelený clematis.
(Mám teda vyfocené i ty mšice, kdyby byl zájem)

Sweet Potato člověče, ani ne. Mám na růžích mšice velikosti masařek. ![]()
Hanka H Floria dělá hnojivo proti smutnicím, zabíjí to ty zmetky u kořenů, na ty létající jsou ty lepivý žlutý tabulky. Tohle kombo mi zachránilo nejednu kytku. Hnojivo maj v OBI za kilo.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my
