Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:40

SunEclipse Lepítka měním co týden, dala jsem jakési novodobé mucholapky i na květináče a okenní rámy, esteticky je to příšerné, a ty mrchy jsou tu furt. Kamínky zkusím - nějaké speciální?

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:45

Offline SunEclipse
Avatar
3466 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:47

Hanka H já jsem nasypala obyčejné akvarijní, podle návodu má být principem to, že jim to zabrání klást vajíčka.

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:48

rožce je tu celkem dost 

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:52

Azalky 

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:53

Rhododendrony 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:55

Prvý kosatec

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:56

A lúka stále krajšia.

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:57

Phloxy

Offline Magráta
Avatar
8114 příspěvků moje polička 13. května 2022 18:58

Nemléč? (Konec plevelení)

Offline Hanka H
Avatar
2914 příspěvků moje polička 13. května 2022 19:06

SunEclipse Díky, zkusím!

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 13. května 2022 19:38

Magráta ty jo, to je květů! Krása!

Vy mě tu všichni s těmi azalkami a rododendrony donutíte je chtít!

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 13. května 2022 19:50

milacka ta tvoja lúka

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2022 19:54

Janulik03 vytešujem sa z nej, konečne nie je obrovská plocha zaburinená. Čo sa nedá povedať o susedovi, burina ich pomaly požiera.

Offline Janulik03
Avatar
20154 příspěvků moje polička 13. května 2022 19:56

milackanam akosi nejde. Budeme musiet na jesen vysiat znovu. A zas to cele pripravit .

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 13. května 2022 20:10

Janulik03 nezávidím, pamätám, ako sme sa na nej nadreli my. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40130 příspěvků moje polička 13. května 2022 21:10

Magráta Krásné plevelení.

Já mám kromě výstavních mšic ještě výstavní zelený clematis.

(Mám teda vyfocené i ty mšice, kdyby byl zájem)

Offline Pinot Noir
Avatar
29756 příspěvků moje polička 13. května 2022 21:14

Sweet Potato člověče, ani ne. Mám na růžích mšice velikosti masařek.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 13. května 2022 21:42

Hanka H Floria dělá hnojivo proti smutnicím, zabíjí to ty zmetky u kořenů, na ty létající jsou ty lepivý žlutý tabulky. Tohle kombo mi zachránilo nejednu kytku. Hnojivo maj v OBI za kilo.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 13. května 2022 21:43
Reakce na milacka:

Prvý kosatec