Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 20. února 2023 08:29

Garfie Díky za odpověď. O švestičkách ume jsem kdysi četla jako o jakémsi elixíru, koupila jsem je nakládané tuším a moc jsem jich nedala tedy:-) 

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 20. února 2023 08:39
Reakce na moora:

​Copak jsou ty žluté? Nějaký druh narcisů? Jsou kouzelné. 

Offline eM
Avatar
1740 příspěvků moje polička 20. února 2023 08:57

Garfie Díky za fotky ume, úplný jarní pohlazení

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. února 2023 09:08

Pinot Noir narcis suknickovy

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 20. února 2023 09:12

Victoria Ano, ano, považuje se to za téměř zázrak! :-) Ony jsou jinak nepoživatelné, musí se naložit, nebo nějak upravit. Nejchutnější jsou jako alkohol! 

Offline monis
Avatar
1608 příspěvků moje polička 20. února 2023 17:06

Přelila jsem svoji první kytku tak, že má většinu kořenů shnilou a nevím, jestli to dá. Stane se, jenom by to nemuselo být anthurium clarinervium

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 20. února 2023 17:28

https://photos.app.goo.gl/cgFKtEyhHBhSXR8a8 

Uz velmi potrebujem vidieť nieco kvitnuce, alebo aspoň zelené, bez dažďa, bahna a tmy. 

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 20. února 2023 17:34

Victoria videla som tvoje tulipany, su prekrásne a teda, klobúk dolu pred tvojou pracou s kvetmi.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 20. února 2023 17:35

moora jeej uz ti niečo zacina , nadhera a trošku závidím 

Online brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. února 2023 17:58

Garfie Stromy jsou krásné a švestky ume jsou mňam.

Online brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 20. února 2023 18:01

Sněženek máme plnou zahradu, ale talovíny jen dva. A

už vylezají tulipány, takže moje spešl, jsou už teď pošlapané od psů

Offline dorota
Avatar
1226 příspěvků moje polička 20. února 2023 19:37

Garfie krása, milujem kvitnúce stromy.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 21. února 2023 16:45
Reakce na Janulik03:

Victoria videla som tvoje tulipany, su prekrásne a teda, klobúk dolu pred tvojou pracou s kvetmi.

​Moc díky! Je to milé:-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 21. února 2023 19:04

Ginger  Okurčička. Cucumis anguria. Tam je pichlavé úplně všechno. Utrhla ksem si list nějakého slézu a měla prsty jak od skelné vaty.

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 21. února 2023 19:26

Sweet Potato moc pekne. Kytky se holt musi chranit proti okusu vsemi prostredky. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 21. února 2023 19:38

Delonix regia, "hořící strom", původně madagaskarský endemit.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 21. února 2023 20:04

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 21. února 2023 20:05

Baobabátko. Největší radost z něj měj řidič. Mladý baobab v životě neviděl, v parcích nemají šanci, jsou pro slony pochoutkou.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 21. února 2023 20:24

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 21. února 2023 20:25

A tohle byl tatínek.