Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 22. února 2023 19:31

Sweet Potato vsechny africky kytky jsou krasny, ale rozkvetla akacie je nej.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 22. února 2023 19:49

Africký lilek, solanum campylachantum. Samozřejmě mrcha jedovatá.

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 23. února 2023 04:17

Pinot Noir Ta vrba!

Sweet Potato To je tak super! A botanik na záchodkách taky! :-) Za záchodky jsi doufám byla patřičně vděčná, tunel netunel. Kddyž si vzpomenu na ty červy všude na wc v hotelu v Ghaně!

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 23. února 2023 04:26

Sweet Potato som nadsena z tvojich fotiek, popiskov a zazitkov. Nestiham komentovať ale sledujem to tu. Uplne citim africky vzduch 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 23. února 2023 09:49

Garfie To si piš! Taky pamatuju místa, kam jsem se eklovala stoupit i obutá. V přírodě to řeší "bush toilets", ale v "civilizaci" to je horší.  

S politováním přiznávám, že už mi zase zní v hlavě "a čistý záchody, to mám rád"

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 23. února 2023 09:56

Divoké ibišky.

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 23. února 2023 10:05

Sweet Potato ach, ty ibišky.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 23. února 2023 10:20

Chřestnatec (Crotalaria)

Offline andulka01
Avatar
12781 příspěvků moje polička 23. února 2023 10:53

To tu naruším trochou fialový, kterou vlastně vůbec nemám ráda, ale tahle kombinace by šla

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 24. února 2023 08:37

Co mi kvete?

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 24. února 2023 08:42

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:49

Kokoska ooo to ti kvitne doma?  Kavovnik?

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 24. února 2023 09:57

Janulik03 jojo. Je mu asi 12 let, takový drobeček. Kvetou horní větvičky, musela jsem si vzít židli, abych si to prohlídla.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 24. února 2023 13:35

Kokoska ooo ten je teda veľký. Tak budes mat vlastnu kavu ?

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 24. února 2023 13:36

Janulik03 tak jiste, celych asi 20 zrnek by to hodilo!

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 24. února 2023 13:41

Kokoska Ooo. Ještě sehnat nějakou cibetku. Nechceš zkusit potkany?

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 24. února 2023 13:42

Sweet Potato asi nemusim odpovidat?

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 24. února 2023 13:49

Sweet Potato tak ty rovno vyšší level

Offline slniecko admin
Avatar
19500 příspěvků moje polička 24. února 2023 20:16

Kokoska prosím, prosím, ako to vonia? Mám teraz doma EO Kvet kávovníka a som doňho zamilovaná...ale ako to vonia naozaj?

Offline Kokoska
Avatar
34634 příspěvků moje polička 25. února 2023 11:49

slniecko voni to slaboucce a zvlastne, trosku jako jasmin, mozna slaby zavan vanilky, ale ne uplne sladke.