Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 02. března 2023 11:24

Victoria Určitě ano, z části je to čerstvá parková výsadba, i jsem viděla nějaké zahradníky na těch veřejných místech. Ale třeba takové ty "tlamičky", co mívají na zahrádkách babičky (teď nevím, jak se jmenují, strašná jsem!) mi vydržely na terase celou zima a začínají kvést. 

Mimochodem, citrony jsou pořád na stromě, ale těším se na ně! :-)

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 02. března 2023 12:35

Victoria To si taky myslím, ale stejně je to fofr.

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 02. března 2023 12:39

Garfie Hledíky?

Offline Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 02. března 2023 13:33

Sweet Potato Jasně!!! Děkuju. :-)

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 02. března 2023 19:02

Čemeřicová neděle ve Ctěnicích.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 02. března 2023 19:22

Pinot Noir cemerice

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 02. března 2023 21:22

Garfie jezis to je nadhera

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 03. března 2023 10:43

Pinot Noir To je pěkná akce, díky za sdílení! Chápu správně, že je to prodejní, že to není jen "výstava"? Nikdy jsem v tom zahradnictví nebyla, máte zkušenost, jestli berou karty nebo jen hotovost? Chodím téměř bez peněz...

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 03. března 2023 10:46

Victoria je to prodejní akce a karty přijímají. 

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 03. března 2023 10:47

Pinot Noir Tuhle neděli? Třeba ukecám i odvoz.

Offline Victoria
Avatar
1414 příspěvků moje polička 03. března 2023 15:28

Pinot Noir Moc díky!

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 03. března 2023 15:30

Prošla jsem zahradou a nejvyšší čas vyrazit s nůžkami a motyčkou

Offline continuity
Avatar
42644 příspěvků moje polička 03. března 2023 16:15

Já dnes potkala na procházce kočičky.

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 03. března 2023 17:30

moora dnes jsem strávila odpoledne s nůžkami a motykou a je tam teda sviňská zima. Člověk se nesmí zastavit, žádné kochání!

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 03. března 2023 17:32

Pinot Noir ty seš srdcař, jsem vylezla na zahradu s nůžkama a zase zalezla, strašná kosa!!!

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 03. března 2023 17:40

Vilemina trošku jsem utekla před dětmi, když byl muž doma. To je ti hned nějak tepleji, nebo co.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 03. března 2023 17:48

Pinot Noir

Jo, to se chci vždycky zeptat, v jaký nadmorsky výšce jste? My 350 n.m. a přijde mi to tu takový zpožděný proti vám.

Online Pinot Noir
Avatar
29746 příspěvků moje polička 03. března 2023 17:51

Vilemina to jsem si musela najít teda. Tak prý 285.

Offline Vilemina
Avatar
2360 příspěvků moje polička 03. března 2023 17:58

Pinot Noir dík. To jsou ty naše Polomený hory

Offline Sweet Potato
Avatar
40106 příspěvků moje polička 06. března 2023 10:48

Pinot Noir Tak jsem se včera vypravila na dálný sever. Čili do Ctěnic. Hromadnou dopravou a jako naschvál byla na céčku výluka. A počasí se taky úplně nevydařilo. Takže plány na pořádnou procházku se smrskly na vyběhnutí z busu, rychlý nálet na zahradnictví, kafe u zámku a návrat.

Paní zahradnici jsem litovala, že tam celý den mrzla, mají to tam teď před sezónou fakt nehostinné.

Čemeřice nádherné, ale ceny mne zaskočily. 650, 850, 1250...

Takže jsem vybrala 5 levnějších a drkotala zpátky.