Victoria Určitě ano, z části je to čerstvá parková výsadba, i jsem viděla nějaké zahradníky na těch veřejných místech. Ale třeba takové ty "tlamičky", co mívají na zahrádkách babičky (teď nevím, jak se jmenují, strašná jsem!) mi vydržely na terase celou zima a začínají kvést.
Mimochodem, citrony jsou pořád na stromě, ale těším se na ně! :-)


