Sweet Potato oooo magnolia stellata
![]()
Kytičky aneb zelené prsty...
Sweet Potato tie veru sú divné ale krásne
Děkuji za pochvalu tulipánů.
Janulik03 To je škoda, určitě bychom se domluvily:-)
Sweet Potato Já vždycky u těch prvních nesmělých kvítků váhám, jestli by vlastně nebylo lepší, aby ještě počkaly... že jim hrozí omrznutí a že v té syrovosti, která ještě vládne kolem, vyznívají jaksi nepatřičně a osamoceně:-)
Victoria O tenhle (i jeho pět bratříčků) se opravdu bojím, keřík je mi sotva ke kolenům a mají přijít mrazíky.
Jinak první kvítí a jarní pučení vnímám jako vítězství, nejen nad zimou i mrazem, ale i tak nějak symbolicky, jako naději.
Takže tak, zacina to byt optimistickejšie


Janulik03 Ach. ![]()
Přestěhovala jsem regálek. Snad ho nesfoukne.

Sweet Potato vypadá dobře zatížený, ten už vítr nevezme. ![]()
Sweet Potato pekne osadeny regalik.

Sweet Potato a moora Děvčata, co to máte?
černá káva Magnolia stellata.
V ostravské zoo mají záhony různobarevných čemeřic, tady je malá ukázka. A až po kvetou rododenrony, tak to tam bude úžasné, mají jich moc. Jako fakt moc.

Jarné práce v záhrade môžu vyzerať aj nelákavo. Je treba opraviť sklenik. Len ma mrzí ze miesto skla vybral lexan. No nechcem mu do toho kecať.
Tak uvidime



Sweet Potato Á,
tak to jsem nepoznala, myslela, jsem si, že je to nějaká cibulovina
. Pěkná. A to už u vás kvetou magnolie?
Janulik03 Ty se máš, uz bude a úplně nový. Mám proti tobě maličký, jenže mu upadly dveře a muz jezdí po keškách, tak tam mam zatím salát pod fólií
.
černá káva Tahle je prý jedna z nejranějších.
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


