Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 18. března 2023 18:21

Skončím v pekle.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 18. března 2023 19:33

Sweet Potato skončíš obklopená nádherou. Tie bellisky som zvazovala, ale niet kam. Mas to vychytane

Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 18. března 2023 21:02

Janulik03 Dík, chci udělat lem novéjo (respektive rozšířeného) záhonu, na to se přesně hodí. Sakryš, asi jsem jich měla vzít víc.

Offline Janulik03
Avatar
20124 příspěvků moje polička 19. března 2023 06:30

Sweet Potato noo dufam ze potom ukážeš. Oni sa rozrastu

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 19. března 2023 06:36

Sweet Potato ty sedmikrásky hrozně plevelí, zamoří celý záhon a zplaní. Tak pozor na ně.

Offline Sweet Potato
Avatar
40105 příspěvků moje polička 19. března 2023 21:07
Reakce na Pinot Noir:

Sweet Potato ty sedmikrásky hrozně plevelí, zamoří celý záhon a zplaní. Tak pozor na ně.

​Já to risknu. Postupně budou odměněny.

Jinak můj tvůj regál je u zdi, tak moc prostoru k experimentování nedává. Zatím jsem ho zcela nenápaditě vyjarnila. Něco z včerejší výpravy do Obi, něco vytaženo ze záhonů.

Ten bordel na zemi je z krmítka. Jednou jsem místo slunečnice zkusila nějakou směs, ty mrchy to vypitvaly a ono se to přilepilo a drží jak helvítská víra! Odškrabuju to po kouskách nožem.

Online continuity
Avatar
42642 příspěvků moje polička 20. března 2023 11:59

Tak jarní květináče říkáte?

Už je mám docela dlouho, některé déle než měsíc v různých fázích, tak některé už spíš budou odkvetat.

Offline Friga
Avatar
2078 příspěvků moje polička 20. března 2023 12:54

Ja vam zavidim jaro! Nase zahrada vypada zatim takhle (foceno z balkonu)

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. března 2023 14:15

Jestli se v tom bude těm rajčatům dařit, pořídím si jich víc.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. března 2023 14:19

Pinot Noir to vypadá parádně, odkud to máš?

já jsem pěstování rajčat v nádobách zrušila, první rok super a pak to šlo do kopru. počítám se vyčerpala půda, přece jen je to malej kyblík a i plíseň se objevila. ale velkej záhon bude dobrej.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. března 2023 14:25

moora Lesoservis.

Už teď vidím, že jsem měla vzít dva a složit je jako tři nižší. Potřebuju to jen jako ohrádku proti robotické sekačce, tohle pojme zbytečně moc materiál. No, člověk se pořád učí. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. března 2023 14:34

Pinot Noir jo, já takhle taky koupila 4 a složila 3 dvořadový a 6 jednořadovejch (ty na jahody, aby si mi to dobře udržovalo). uvažuju, že si na některý pořídim ještě pařeništní nástavec

teď už je kolem tráva

na ten lesoservis jsem koukala vloni. jak to dovezli?

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. března 2023 15:14

moora rozložené, svázané v balíku. Do Prahy stál dovoz 500. A jen řidič, takže je potřeba mu s tím pomoci. Ale volají předem, aby dohodli den a čas. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. března 2023 15:14

moora to je super, nás ten rozklad do více kusů napadl bohužel pozdě. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 20. března 2023 15:47

Pinot Noir díky za info. materiálu do toho padne fakt hodně, já to vystýlala taky různejma větvema a jiným větším zahradním odpadem. i tak tam zahučelo asi 15 pytlů hlíny.

jestli mě ty jahody budou moc štvát (moc se jim nedaří), tak je zruším a přesunu k tomu hornímu elku a udělám účko :)

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. března 2023 16:47

Pinot Noir Hezký a máš to dobře založený, tlení vytváří teplo odspodu.Ta nopovka bude  takhle přesahovat?

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. března 2023 16:48

Kan díky! Ne ne, ta se ořízne.

Offline Muslik
Avatar
562 příspěvků moje polička 20. března 2023 17:25

Pinot Noir 

Já loni takto, mám jich pět, pátý není vidět, měla jsem v něm rajčata a dobrý! 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 20. března 2023 17:45

Muslik paráda!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 20. března 2023 17:52

Jsem ve  velkoskladu a koupila jsem si čemeřici orientalis. Sice to není vzácný kultivar, ale za 130,- nekup to.