
Kytičky aneb zelené prsty...
Pinot Noir moora my sme tiez urobili vyvýšené záhony . Muz vyuzil palety a natreli sa. Skusime rajciny, papriku a uhorky. Jahody som zvazovala, tak pockam ako pojdu vam.
Muslik to je parádne. Mas to teda vychytane. ![]()
Muslik mas to paradni!
3 slimaci dneska!!! ![]()
moora u nás už v neděli 1 (slovy: jeden) :-D
Garfie To udělali moc pěkný.
Muslik To je krásný, to mas v Praze? Ses tady od nás, jestli se nepletu?
moora Tady se chytí fakt všechno. Hádej, co jsem zneškodnila na zahradě.
brrr jsou to mrchy hrozny
Muslik To je krásný, to mas v Praze? Ses tady od nás, jestli se nepletu?
Jo, v Praze Kunraticích, máme tam takovou velikou městskou zahradu s chatou, za mě takove ideální byť trochu netradiční řešení nemuset jezdit na chatu někam mimo :)
Máme čtvrtým rokem velké účko a pak ještě elko.Mám tam všechno možný od rajčat,okurek,jahod po špenát,cukety, lilek... Už se těším na letošní sezónu.
EDITH4B to je boží
my jsme vyvýšený záhony koupili letos, tak jsem zvědavá, co z toho bude
Sweet Potato Ta bílá se neomrzí nikdy. A černou jsem už taky viděla, tu bych chtěla.

continuity To vypadá jako celé pole!
Sweet Potato celé pole ne, ale je jich tam deset podobných trsů. Na poli máme tohle.

continuity Rozrazil, plevel úpornej, ale teď na jaře dělá krásné modré koberečky.
Barvínky.

Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my




