Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Offline Janulik03
Avatar
20123 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:24

černá káva ni u nas to tiez vyzera na dlhšie. Muz este sem tam pracuje a pomaha deckam tak doma to počká. Asi nebudeme mat tento rok nič v ňom. No mne to nevadí, zeleninu nejem

Offline Janulik03
Avatar
20123 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:24

černá káva ni u nas to tiez vyzera na dlhšie. Muz este sem tam pracuje a pomaha deckam tak doma to počká. Asi nebudeme mat tento rok nič v ňom. No mne to nevadí, zeleninu nejem

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:25

Sweet Potato To je príma, tak to by se mi taky líbila,kdybych byla o deset let mladší, uz bych po ni oatrala. Teď iz mi chybi i sila neco na 

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 26. března 2023 09:28

Janulik03 Vůbec? To ja si bez zeleninyzeleniny  neumim žádné jidlo představit.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 26. března 2023 10:00
Reakce na černá káva:

Sweet Potato To je príma, tak to by se mi taky líbila,kdybych byla o deset let mladší, uz bych po ni oatrala. Teď iz mi chybi i sila neco na 

 

Třeba bys to zvládla. Tahle je úplně malinká, zasadit ji bylo snadné. 

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 26. března 2023 14:12

Kvete nám sakura  a nad ní poupata sousedovic magnolie.

Offline Janulik03
Avatar
20123 příspěvků moje polička 26. března 2023 14:41

EDITH4B jezis to je krása.

Offline Janulik03
Avatar
20123 příspěvků moje polička 26. března 2023 14:43

černá káva vobec, iba teda sem tam rajčiny zo zahrady a jahody a maliny. Myslim ze som vymenovala vsetko. No nechuti mi to a vacsinou mi je po tom spatne. Akoze ked mi to niekto naserviruje, zjem neofrnujem sa ale sama od seba nikdy. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:18



jinak teda loni sazeny tulipany a narcisy proridly tak o 50%

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:20
Reakce na Janulik03:

černá káva vobec, iba teda sem tam rajčiny zo zahrady a jahody a maliny. Myslim ze som vymenovala vsetko. No nechuti mi to a vacsinou mi je po tom spatne. Akoze ked mi to niekto naserviruje, zjem neofrnujem sa ale sama od seba nikdy. 

Sestro!​ (u neceho se teda i ofrnuju)

Offline Janulik03
Avatar
20123 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:26

moora boze ani nevieš ako rada viem, ze nie som jediná, pre ostatných divná a stále ma presviedčajú že musím lebo zdravé. 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:26

A nemohl by nekdo geneticky upravit ty slimaky? Ze by se jako zamerili na pampelisky, kuklik apod.? Komplet sezranej husenik, ten uz letos nepokvete, lupiny, denivky... vsecko, co vystrcilo hlavu z hliny, je oslizly a okousany...

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:35

moora mně žerou hyacinty už od ledna, už první týden v lednu jsem nacházela živé slimáky. Pro ně žádná sezóna neplatí, jak se zdá. A žerou samozřejmě jen okrasný.

Online Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:38

Jo a po zimě mám záhony plné kočičinců, to je hnus. Dnes jsem se navíc dočetla, že kočky berou vyvýšené záhony jako svoje záchody, no mě vomejou, jestli mi nas**ou i tam!

Offline EDITH4B
Avatar
2128 příspěvků moje polička 26. března 2023 15:58
Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 26. března 2023 16:08

Na zahrade mi toho moc nekvete a cibule zasazene na podzim do truhliku asi vubec nevzejdou. Tak aspon ta divoka kvetena to zachranuje. Vcera mi udelal nesmirnou radost tento fesak - zimostrazek alpinsky. 

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 26. března 2023 16:45

chci se zeptat:

gladioly (krásný, lososový, uplně jak ten overal od Kan blahé paměti ), co jsem vloni zapomněla zasadit, jsou ty cibulky ještě k něčemu? a pokud ano, kdy dát do země a jak hluboko? asi dost hluboko, co? dycky se mi klátily do strany...

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 26. března 2023 16:57

Ginger Moc pěkný . Takhle malý zůstane?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 26. března 2023 17:17

RoSa Haha, no ten byl fakt losos. Tak jestli je ta hlíza pěkná a tvrdá, tak bych ji do země dala, já takto našla zašantročený cibule hyacintu, na omak nějaký měkoučký, loupalo se to, ale dala jsem jim šanci, no a nic z toho, při zalévání se to rozpadlo na prach. 

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 26. března 2023 18:23

RoSa Do země koncem dubna, v květnu. Tak 10-15 cm hluboko.

Ideálně někam, kde nefouká.