Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Garfie
Avatar
28417 příspěvků moje polička 30. března 2023 10:26

Janulik03 Když to říkáš...:-) Já ti věřím!

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2023 10:37
Reakce na baltik:

zajimave

​To je přesné.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2023 11:11

Sweet Potato Ano, ano, víc hmyzu, víc ptáků, méně borůvek, jahod, ožrané třešně. Sorry.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2023 11:18

Kan Máš pocit, že na zahradách, jako je ta dolní, někdo pěstuje třeba třešně?

A hlavně, kdo ty tŕešně bude bez hmyzu opylovat?

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2023 11:39

Sweet Potato No já mám spíš tu džugli, takže mám ovoce, ale i hmyz i ty kosáky, co mi to žerou. :D

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. března 2023 13:48

Kan To já také. I ježky jsem mivala. Letos žádné

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2023 14:18

černá káva Ještě je čas, ježci přijdou, určitě!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2023 14:20

černá káva Ježka mám i žáby, ale ti teda nežerou úrodu. Ale ptáciořechy, třešně, borůvky, jahody. No je to prostě řetězec a příroda.

Offline andulka01
Avatar
12780 příspěvků moje polička 30. března 2023 15:01

černá káva taky bych chtěla ježka
Kan a takový veverky! Ty lísky se pořád strašně snažej a bývají obsypané úrodou, ale ještě než to začne vůbec zrát, naběhnou veveřice a očešou to beze zbytku.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. března 2023 15:23

Kan Žába k nam také sem tam zavítá a ještě mám ještěrky.

Offline notna
Avatar
9359 příspěvků moje polička 30. března 2023 17:00
Reakce na černá káva:

Kan To já také. I ježky jsem mivala. Letos žádné

​Třeba se jen dobře maskují. My máme ježky na zahradě si myslím pořád, ale vidíme je jen párkrát v roce. Loni dokonce jen jednou a až v listopadu. Taky jsem myslela, že někam prchli.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. března 2023 17:05

notna Jenže je ale krmím, takže mám přehled. A letos zatím nic.

Offline notna
Avatar
9359 příspěvků moje polička 30. března 2023 17:10

černá káva Aha. Tak třeba ještě spí.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 30. března 2023 17:23

černá káva Já si taky myslím, že ježek ještě spí, teprve vylézají žáby v první vlně, druhá bude za týden. Náš nájemník, žere všechno i kočičí granule a bydlí u kompostu vzadu v zahradě, vylézá v noci a dělá bordel, funí, dupe a dráždí psa od sousedů, to ho asi baví hodně.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. března 2023 17:33

Kan Jé, ty se máš. Já také krmim granulemi, masovými pro koťata. tTo mi poradili odbornici. No - sem tam kousek kuřecího masa

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 30. března 2023 18:14

Pak nemají být přemnožení slimáci, když ježci se cpou granulemi!

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 30. března 2023 18:37

Pinot Noir Neboj, ty španělské slimáky nežere nikdo. Možná ty podivné kachny, ale.kdo ví...

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 30. března 2023 18:54

černá káva myslím, že žere.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2023 21:20

Pinot Noir Žádný slušný ježek by španělského smiláka do huby nevzal!

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 30. března 2023 21:36

Sweet Potato četla jsem mockrát, že žere. Jen je jich prostě k ježkům a dalším predátorům nepoměrně moc.