Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 30. března 2023 21:51

Pinot Noir Hlad je nejlepší kuchař možná platí i u ježků. V nouzi smilák dobrej.

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 31. března 2023 06:41

Pinot Noir Jezci žerou nase slimáky. Ty portugalské jsou mnohem většía produkuji mnohem více slizu. Ti by se jim ani  to tlamicky nevešly a ucpali by jim tlamičku. Tak zas ta zvířata "hloupá" nejsou.

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. března 2023 07:09

Uz to vyzerá oveľa lepšie

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:05

černá káva tak jo, ještě dupnout by to chtělo.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:06

Janulik03 wow, to je paráda! A vidím tam nově zasazený clematis? 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:15

Jako zaprselo, super, ale po 70. slimakovi jsem to prestala pocitat

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:19

Pinot Noir noi ten je tam uz druhý ron. Minuly rok mal taký pomalý štart, tak teraz mam veľké očakávania.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:24

Janulik03 ten je

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:30

Pinot Noir a preto je tam ta cedulka, lebo clenatis montana sa nestriha a pocas zimy vyzerá suchý, tak aby niekto iniciativny to nevzal nožnicami. 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:30

moora nestras

Offline černá káva
Avatar
2114 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:41

Pinot Noir Tebe jsem se dotkla? To jsem nechtěla, omlouvam se.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:48

Janulik03 nestrasim, strasny, strasny, strasny. A to jsem je vysbirala jen na jednom malym kousku zahonu, kde jsou lupiny, husenik a karafiatky maly. Jak boruvky jsem to brala

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:52

černá káva nedotkla, jen ty zalepené tlamičky mě dostaly. Normálně je žerou. Dospělci jsou pro ježky příliš velcí, ale to i "naši" slimáci, ti černí nebo tygrovaní jsou ostatně mnohem větší. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:53

moora bojím se zeptat, co s nimi pak děláš. 

Offline Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 31. března 2023 08:54

moora no tak to je hnus

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 09:33

Musím prořezat broskvoň. Ty stromy, to je největší challenge na zahradě. Vůbec to neumím.

Offline baltik
Avatar
4963 příspěvků moje polička 31. března 2023 09:54

Pinot Noir na naucmese je moznost objednat si osobni kurs, ze strihacka stromu prijede k tobe a ukaze ti to presne na tvych stromech - davala jsem to muzi jako darek, kdyz uz jsme nevedela, co  mu dat, a moc si to pochvaloval

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 31. března 2023 10:25

baltik ježiš, já bych se před ní za ta pometla, co jsem z nich za ty roky vytvořila, hrozně styděla

Offline continuity
Avatar
42640 příspěvků moje polička 31. března 2023 10:28

Pinot Noir treba to jde nějak zachránit. Vždyť proto si ji voláš, že to neumíš. 

Tvoje jak když člověk uklízí před příchodem paní na úklid.

Offline RoSa
Avatar
10088 příspěvků moje polička 31. března 2023 10:33

Pinot Noir

přesně jak píše continuity , kdybys to uměla, tak si školitelku asi neobjednáš... je zvyklá!

já se ráda koukám na videa tady toho pána, má tam i řez broskvoní