Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 01. dubna 2023 22:50

Prave tiež vyberám plamienky. Chcem tie čo kvitnú cele leto a, do skoro zimy, skoré mam, tak sama neviem aké. Tie od Victoriasu nádherné. 

https://www.lumigreen.sk/eshop/plamienok-velkokvety-blue-angel-50-60-cm-kont-2-l-vyviazany/p-4982745.xhtml

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 07:55

Jj, všechno je váza.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 04. dubna 2023 09:25

Kan

Offline brrr
Avatar
12298 příspěvků moje polička 07. dubna 2023 11:21

Květ nebo vetřelec?

Offline Ginger
Avatar
1216 příspěvků moje polička 08. dubna 2023 19:12

brrr urcite kvet. Mam druhou cast.

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 07:58

brrr Květ a celé je to krásné! 

Moje víkendové úlovky, tohle je myslím taky nějaký druh plaménku? 

Tohle je krásné, roste to kolem domu u sousedů a má to květy jako konvalinka. 

A tady je bílá vistárie...

A irisy v lese 

Offline Tak Betty
Avatar
6079 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 09:39

Květy jako konvalinka,  možná je to pieris japonská.  Mám ji na zahradě.  Fotka je z netu. Je krásná. 

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 09:45

Tak Betty Je to možné, budu si ji muset příště víc prohlédnout! 

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 16:00

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 16:48

Moje prvé kvietky. Detail. Jar sa chladným počasím nedá zaskočiť.

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 17:03

milacka Nádherné žíhání listů, Krásná barva květů. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 18:01

milacka ach! U nás pomněnkovec ještě ani nevykoukl.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 10. dubna 2023 18:01
Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 11. dubna 2023 10:54

moora  Miluju! Tady už jsou magnolie odkvetlé...

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 11. dubna 2023 11:03

Garfie tady jim dost ublížil mráz. spousta těch bílých / bleděrůžových je teď hnědá...

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 11:28

U nás v parku začaly kvést azalky.

A jiné rostliny. :-)

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 11:45

Garfie cas azalek

to mi pripomina, ze je pomalu cas vyrazit do Pruhonic

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 11:55

Garfie Krása! U nás ještě pupeny.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 12:17

Garfie Hodně napřed tam u vás jste. Krása.

Offline Garfie
Avatar
28416 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 12:19

Sweet Potato Teď je tady úplně nádherně, takové pravé jaro, jako u nás už skoro nebývá.