Kytičky aneb zelené prsty...

01. února 2015 13:31
Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 18:59

moora u nas este nekvitnu magnolie, tak hadam az po mrazoch a kvety potom vydržia. A ta tvoja má nádhernú farbu. 

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 19:00

Garfie azalky

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 12. dubna 2023 19:04

U nás zase mráz

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 19:09

Mha no aj u nas. A mam otazku na moora . Ty mas tuším tiez baptisiu. Tie moje nie je vidieť, a neviem či zatahuju na zimu alebo mi zmizli uplne. Ani naznak ze by nieco tam bolo. Ty ich máš?

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 19:40

Šištičky vyzerajú ako maliny.

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 20:01

Janulik03 já baptisii právě zasadila, ale vypadalo to, že mi poslali prázdný květináč. Tak hádám zatahuje, zasadila jsem jen jakousi hroudu hlíny.

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 20:04

Pinot Noir ano? No som zvedava, mohla aom k nej dat palicku nech viem presne. Budeme si držať palce teda. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 20:48

Janulik03 já právě zasadila 30 rostlin, ale vidět jsou jen dvě hortenzie a zbytek jsou jen zapíchnuté tyčky. Tak jsem zvědavá, jestli z toho něco bude. Někde už teda lezou mikrolístečky, tak vidím, že je to živé, ale baptisie zatím nic.

Online Sweet Potato
Avatar
40101 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 20:50
Reakce na milacka:

Šištičky vyzerajú ako maliny.

​To je pěkné!

Offline Kan
Avatar
9637 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 20:55

milacka Ach. Abies Lowiana, Jedle ojínělá? Hustá pěkně teda. 

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 21:00

Kan kórejská jedľa, na jar je najkrajšia, bude zasypaná takými malinovými šiškami, ktoré neskôr zmenia farbu.

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 21:07

Pinot Noir to robíš ten novy záhon?

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 21:11

milacka to je roztomilé!

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 21:14

Janulik03 ano.

Offline milacka
Avatar
5881 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 21:19

Pinot Noir do tvojej záhrady by si ju nechcela? Je skutočne zaujímavá.

Offline moora
Avatar
8667 příspěvků moje polička 12. dubna 2023 21:53

Janulik03 baptisie na zimu zatahuje, ted by mela pomalu vystrkovat spicky

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 06:03

Pinot Noir oooo si sa rozbehla , uz sa tesim co ti z toho vznikne

Online Janulik03
Avatar
20122 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 06:07

moora no vidíš, to som si nenastudovala. Dakujem. Budem čìhať

Ja sa teraz trochu viac venujem zahrade u dcéry, pomaly buduju okolie a tak mi tu chodi po zahrade a ukazuje co by ešte chcela. Robia to take minimalisticke, ale myslim, ze to postupne bude divokejšie, ked ma tam nechaju

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 08:33

milacka je krásná, ale v tom našem chaosu by úplně zanikla. To chce jinou kompozici než "naper tam všechno, co se ti líbí". A taky nejsem moc příznivcem jehličnanů v malých zahradách. 

Offline Pinot Noir
Avatar
29745 příspěvků moje polička 13. dubna 2023 08:35

Janulik03 původně to mělo být víc menších záhonů, ale muž to celé musí obehnat drátem pro robotickou sekačku a řekl, že jeden kus se mu bude dělat mnohem líp, než pár ostrůvků. Tak jsem to rychle zvětšila a vůbec se nezlobila.