V pátek jsme přijeli na chalupu a tam proběhly nějaké mrazy (prej že jih) a všechno šlo do kelu. Ani jsem nestihla vyfotit jiřiny Jowey Morris, měly květy velké jak mé dvě pěsti. Divoký rajčata, paprika, rozkvetlé růže, všechno na bahno.
No nic, bylo nádherně, všechny záhony jsme přeryli, zakompostovali, pohnojili a začneme tak trochu znova a snad líp. Na poslední chvíli jsme ještě přikoupili růžovou hortenzii a klematis. A růže. A pryskyřník.
A od kolegů jsem dostala poukaz na 2000 do zahradnictví Spomyšl... Mám plný košík a nevim kam to všechno sázet ![]()







