Ginger Páni! Cibetku máš?
Kytičky aneb zelené prsty...
Janulik03 ach, ta tvoje zimní zahrada! ![]()
Tady to na poslední chvíli znovu rozjely růže, tyhle oranžové jsou nejhezčí.


Janulik03 ja nevim, kdy to mam sklidit. Zatim se jenom kocham.
Sweet Potato cibetku nemam, ty mas? Poslala bych ji svacinu.
Ginger Obyčejně s sebou dvě až tři nosím. ![]()
Pinot Noir Krásná barva, takovou jsem měla svatebku. Voní?
Kan voní krásně, pudrově. Hlavně večer.
Pinot NoirOooo, tak to musí být krása.
Ginger u nas to kavovnik nejak flaka, bobule jsou jeste zluty

Nebo mam arabsky zlutoplody!?
Pinot Noir tie ruže som obdivovala uz na IG. Krásne.
Pinot Noir Ty jsou krásné!
KokoskaTaky krasnej, ale neuvedomuji si, ze by ten nas mel zlutou fazi. Nedavam pozor.
Ginger asi je to fakt jiny druh, nekdo mi rikal, ze ten cerveny jde rovnou ze zelenych bobuli do cervena.

Sweet Potato ty jsou kouzelné!
Sweet Potato co to je? to je nádhera!!
Nejnovější komentáře k vůním
Nejnovější články
Esxence 2026: Podruhé. Teda pokračování.
Esxence 2026: Poprvé. Doslova.
Guerlain Masterclass a my


